• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.366 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.048 stemmen
Avatar
 
banner banner

Babysitter Wanted (2008)

Horror / Thriller | 93 minuten
2,49 156 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jonas Barnes en Michael Manasseri

Met onder meer: Sarah Thompson, Matt Dallas en Bill Moseley

IMDb beoordeling: 5,4 (8.225)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Babysitter Wanted

"No experience necessary..."

Een jonge tiener besluit om als bijbaantje te gaan babysitten. Ze wordt aangenomen als babysitter door een gezin in een grote boerderij, ergens op het platteland. Maar tijdens een avond oppassen ontdekt ze allerlei bizarre dingen en komt tot de gruwelijke ontdekking dat iemand het op haar heeft gemunt. Kan ze de nacht overleven?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Rebecca Miller

Angie Albright

Violet Stanton

Linda Albright

Jim Stanton

Chief Dinelli

Father Nicoletta

Sam Stanton

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van tijn79

tijn79

  • 250 berichten
  • 207 stemmen

Geen onaardige fillm, een aantal lekkere scenes, maar weinig bijzonders.

Als je hem één keer gezien hebt is het wel genoeg


avatar van René8

René8

  • 90 berichten
  • 445 stemmen

Niet heel goed deze en ook niet heel slecht. En zéker geen misbaksel. Vind trouwens absoluut niet -@ralfsjam- dat iemand die deze film vijf sterren geeft zich hier diskwalificeert. Is je stemgedrag meer waard als je filmkenner bent ofzo? Je zag het in de wereld van de klassieke muziek, de literatuurkritiek, de schilderkunst... Overal probeert een groepje superieure kenners hun mening boven die van anderen te plaatsen. 2,5*


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Zeker niet slecht. Ik dacht dat het over een doorsnee-thriller ging met als gegeven dat een babysitter lastig wordt gevallen door een creepy. Niets is minder waar. Het verhaal had toch een heel andere insteek. En dat vond ik wel goed. Voldoende spannend trouwens

6,5/10


avatar van Slynkin

Slynkin

  • 268 berichten
  • 454 stemmen

Grootste B-film die ik dit jaar gezien heb/

buttfilm.

zonde van je tijd.


avatar van deitje

deitje

  • 24 berichten
  • 32 stemmen

Wat een bagger film.

Ik heb nog nooit een film gezien die van zoveel jatwerk aan elkaar hangt....

De scenes zijn regelrecht gejat uit oa When a stranger calls, Texas chainsaw massacre, the omen en vele andere!

Op zo'nmanier kan iedereen een film maken!

skippen dus!!!!


avatar van Brianna

Brianna

  • 218 berichten
  • 161 stemmen

Vond het zeker geen slechte film, keek lekker weg, minpuntje vond het oppas kind.


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6999 berichten
  • 9789 stemmen

Vermakelijke horrorfilm die halverwege met een wel heel bizarre wending op de proppen komt. Het maakt de film gelukkig alleen maar leuker. Redelijk geacteerd en technisch net een voldoende, al is het camerawerk vrij ongeïnspireerd. Tegen het einde van de film is de rek er qua verhaal helaas een beetje uit. Jammer, want met een iets beter script had hier wel iets meer ingezeten.


avatar van lordhumangus

lordhumangus

  • 225 berichten
  • 505 stemmen

Begin vna de film is goed dan zakt het als slechtgemaakte pudding inelkaar. Teveel cliche en irritant.


avatar van GodOfDarkness

GodOfDarkness

  • 6 berichten
  • 3 stemmen

ahahhaa, cool film, was de moeite wel waart( die gothic was cool )

Xd Ik geef hem een 4 ster

Gr. Robin God of Metal Music and Horror


avatar van dulcinea

dulcinea

  • 923 berichten
  • 818 stemmen

Het begon allemaal niet zo slecht, de sfeer is vanbij het begin heel goed en onheilspellend en het lijkt een niet zo voorspelbaar verhaaltje te worden. Jammergenoeg zakt de film een beetje in elkaar na de 'ontknoping' (die ik toch echt té ongeloofwaardig vond) waarna het niet meer wordt dan het meisje dat probeert te vluchten, gepakt wordt en dan weer weg geraakt enzovoort, m'n interesse nam snel af. Het einde vond ik dan weer wel ok.

Al bij al dus middelmatige horrorfilm maar ik heb al veel slechter gezien dan dit!

2,5*


avatar van queenie

queenie

  • 593 berichten
  • 468 stemmen

Leuke film om een keer te zien. Er zijn slechtere griezelfilms. 3*


avatar van Kelly_90

Kelly_90

  • 66 berichten
  • 10 stemmen

Deze wou ik dus al een hele tijd zien en hy heeft me niet zo geboeid als ik dacht.

Het verhaal is leuk en sommige stukken zijn wel eng, maar als je eenmaal weet waar het over gaat valt de film wel mee.

Ik vind hem een 3,5* waard.


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5326 stemmen

Meevaller.

Niets nieuws uiteraard maar toch best leuk om eens te zien.

Redelijk oplopende spanning tot ongeveer halverwege. De plotwending dan maakt het verhaal enkel beter maar de spanning blijft van hieraf wat hangen.

Goede sfeer en best wel goede gore scènes.

3*


avatar van domkey

domkey

  • 780 berichten
  • 0 stemmen

Plotwending is armzalig! Hoe ver kan men gaan?


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12265 stemmen

Aardig maar niks vernieuwend.

Redelijke spanning en verhaal.

3 sterren


avatar van CaptainTwisted

CaptainTwisted

  • 198 berichten
  • 0 stemmen

Weer 1 van de betere thrillers. Er zaten een paar wendingen in die ik toch niet verwacht had. Er zat naar mijn idee een beetje te overdadig gore scene in. Dat hadden ze beter kunnen verdelen over de hele film. Want nu oogde het erg goedkoop.

4,5*


avatar van Angel-76

Angel-76

  • 44 berichten
  • 44 stemmen

ik vond het prima film, de spanning werd goed opgebouwd, naar de wending in de film werd het alleen maar spannender.

ik heb niks te klagen, ik heb geboeid zitten kijken.


avatar van horrorfreak23

horrorfreak23

  • 455 berichten
  • 598 stemmen

Ik was echt teleurgesteld wat deze film betreft.

Ik vond dat het religieuze gedeelte er wat te dik op lag.

De moeder en haar dochter überreligieus en dan nog eens die ene jongen die ze tegenkomt die het ook is.

Ik zag het verhaal al aankome van mijlenver, nuja misschien isdat een beetje overdreven maar na een kwartier wist ik toch wel al hoe het zat.

Het enige goeie aan de film is het einde.

Geen typisch eind goed al goed -gedoe.


avatar van El ralpho

El ralpho

  • 1481 berichten
  • 1092 stemmen

lordhumangus schreef:
Begin vna de film is goed dan zakt het als slechtgemaakte pudding inelkaar. Teveel cliche en irritant.


Hier ga ik in mee. Van de plotwending moet ik toegeven; die was vrij sterk en had ik niet aan zien komen. Gaaf dat dat oppaskind demonisch is, maar voor ''de zoon van de duivel'' had ik toch wel een enger kind verwacht..ontkrachtte de film ook sterk vond ik omdat het joch absoluut niet acteren kon met zijn ''hungry'' wat voor demonisch gebrul door moest gaan..eerder lachwekkend dan eng


james_cameron schreef:
Redelijk geacteerd en technisch net een voldoende, al is het camerawerk vrij ongeïnspireerd. Tegen het einde van de film is de rek er qua verhaal helaas een beetje uit. Jammer, want met een iets beter script had hier wel iets meer ingezeten.


Redelijk geacteerd inderdaad. Het meisje wat op moest passen acteerde gewoon sterk, maar de priester en het duivelskind waren dan weer lachwekkend slecht. (evilll ) Er was een groot verschil kwa acteren vond ik. Het einde van de film vond ik ook erg simpel en voor de hand liggend. Het was gaver geweest als satan jr. nog even een bezoekje kwam brengen naar het ziekenhuis. Maar hij accepteert het maar gewoon dat hij aan een vleeshaak gehangen is en komt niet eens achter haar aan als zoon van de duivel? Logisch, hij is niet afkomstig van het ultieme kwaad en heeft dan niet de macht om alles en idereen zomaar af te slachten als hij wil ofzo...tja


En wat was dat meisje soms dom! het stukje dat ze eindelijk weg kon komen en wist dat het kind niet duegde; mevrouw blijft uren rondjes rond de auto rennen terwijl ze makkelijk weg kon rennen met een kreupele man achter zich aan. Dit doet ze dan uitendelijk ook..als hij in de buurt van een quad staat..ergelijk, was dan meteen weggerend!

Ik ga mijn mening over deze film maar snel beeindigen want heb niet veel positiefs voor deze film over op de plotwending na dan..zonde van je tijd en hij was net een tikkeltje beter dan die andere draak van een film die ik laatst gezien had; The final..1,5


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Ik vond em wel aardig

Veel spanning, alleen zodra bekend werd hoe het zat, kakte het een beetje in. Zeker geen slechte film. Maar ze hadden er zeker meer mee kunnen doen. Ze hadden vooral het "jongetje" beter kunnen uitwerken.

3*


avatar van El ralpho

El ralpho

  • 1481 berichten
  • 1092 stemmen

Dat kind was echt een lachwekkende vertoning..net als de rest van de film


avatar van sander.h

sander.h

  • 267 berichten
  • 293 stemmen

Nou, ik vond hem inderdaad wel grappig

Maar ik vond daarnaast het sfeertje ook best leuk getroffen.

Ondanks alle clichees die uit de kast werden getrokken was het verder geen hele vervelende film om te kijken, ook al weet je dan wel ongeveer wat er gaat komen.

Het plot is inderdaad tamelijk van de pot gerukt, maar goed, je hoeft maar een excuus te hebben om een beetje te gaan slashen.

In dit genre zijn echter slechtere films gemaakt, dus dit is wat mij betreft wel een voldoende.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7595 berichten
  • 7504 stemmen

Niet goed en niet slecht, redelijk spannend.


avatar van NightSpirit

NightSpirit

  • 264 berichten
  • 0 stemmen

Zeker geen onaardige film. Vooral omdat hij niet helemaal uit cliche's bestaat. Ze hebben hier echt wel over nagedacht! Wel jammer van dat iets TE brave hoofdpersonage, maar dat kon de film ook niet echt verpesten voor mij. Was redelijk verbaasd over de ontknoping!

Toch wel 3,5* waard!


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

Leuke titel natuurlijk, en de film brengt dan ook precies wat je kan verwachten, hoewel een beetje te soft. Angie heeft geld nodig en komt zo bij een familie op het platteland terecht om op hun kind te passen. Jammer dat het hier niet om een klassieke babysitter situatie ging. Dus geen kindje die de babysitter betrapt terwijl ze op de bank ligt te vozen met het ongewenste vriendje. Of stiekeme feestjes. In plaats daarvan voelt Angie, de werkelijk doodsaaie Angie, zich vanaf het begin al niet op haar gemak dus dat er stront aan de knikker kwam was voor mij en haar geen verrassing.

De 'wending' die hier zo wordt geroemd stelt geen reet voor. Het is ongeveer horrorregel nummer één; in een horrorfilm is niemand te vertrouwen. De ontknoping zag er zelfs belachelijk en ongeloofwaardig uit. Het verhaal zal geen potten breken en de soundtrack verpest alle spanning. Die is teveel aanwezig, klinkt niet anders dan andere horrors en stopt op momenten waarop een persoon iets denkt te zien of te horen.

De special effects waren een teleurstelling omdat wonden niet expliciet in beeld komen en wanneer er toch op een wond wordt ingezoomd wordt er duidelijk in vleeskleurig leer gesneden. Het moment waarop een lichaam wordt ontleed is wel tof gedaan, leuke geluidseffecten ook. Jammer dan weer dat de bodycount niet hoog is, en de make-up van de priester leken meer op cumshots dan littekens. En kan iemand me vertellen hoe die haak in de broek van Sam kwam? Wat een onzin zeg.

Acteerwerk stelde ook niks voor. Het leek vaak te ingestudeerd en het moment waarop Sam een haak in zijn broek heeft kijkt hij echt met een blik van: "Sarah, dit is het teken waarop je me omhoog takelt." Het joch is sowieso strontvervelend. Dan was die vent nog het overtuigendst. Voordat je hieraan begint hoop je op een enkele verrassing zodat je deze film lang zult heugen dan een avond, maar daarin zijn Barnes en Manasseri gefaald.


avatar van Halcyon

Halcyon

  • 9952 berichten
  • 0 stemmen

Geen wonder dat horror als genre zo'n bedenkelijke reputatie heeft, als je ziet wat voor stompzinnige films er op de markt gedumpt worden. Het lijkt wel alsof de makers zélf het genre + de fans niet eens serieus nemen. Dat leid ik althans af uit de werkelijk van de pot gerukte finale die compleet de mist in gaat door de stortvloed aan clichés die elkaar in sneltempo opvolgen. Neem bijvoorbeeld personages die het ene moment een bijl in hun ruggengraat geplant krijgen en het andere moment weer rondhuppelen alsof ze enkel wat stijfjes zijn van een uurtje joggen. Of de, overigens erg bevallige, heldin die haar belager met één messteek de genadeslag kan toebrengen, maar er toch voor kiest om hem in de voet te steken zodat hij op zijn minst nog een kans maakt. Nee, als je het publiek op het puntje van de stoel wil krijgen - hier duidelijk de bedoeling - moet het minder onbeholpen allemaal. Maar ook de rest is erg middelmatig tot pover. Daarnaast laat je beter het grootste deel over aan de suggestie, want het expliciete karakter bereikt hier net het omgekeerde van wat men beoogt. Kortom, erg slecht ondanks het potentieel.

Ti West heeft deze prent waarschijnlijk ook gezien en moet gedacht hebben: 'Dit kan ik beter.' Welnu, hij had gelijk, want House of the Devil is op alle vlakken superieur aan dit prul.


avatar van jordandejong

jordandejong

  • 4772 berichten
  • 1431 stemmen

Matig filmpje die eigenlijk nog niet eens zo slecht begint. Er wordt in het begin ruim de tijd genomen maar mede door die stoner room-mate is dit totaal niet storend. Wanneer het babysitten en dus ook de horror begint wordt het jammer genoeg wel behoorlijk zwak.

De gebruikelijke trucjes worden weer uit de doos gehaald. Zo wordt ze meerde malen gebeld door een onbekende stalker. Buiten dat het niet spannend gebracht wordt werd het na een aantal keer ook nog eens strontvervelend. De schrikmomenten zijn buitengewoon zwak en totaal niet goed ge-timed. Buiten die éne scene waar de stalker binnen komt en in de deuropening staat wordt het hele stalker gebeuren totaal niet goed gebracht en lijkt nog het meest op een mislukte versie van The Strangers.

Daarna, nadat we hebben uitgevonden dat het irritante joch de zoon van de duivel is, begint het martelen. De gore is tegenvallend want buiten wat buiten wat slachtafval uit het lokale slachthuis wordt er niks full-screen getoond.

Tina Houtz is nergens echt overtuigend. Bruce Thomas acteert op zich heel aardig maar door het humoristische script is hij wel grappig maar nergens echt eng. Bill Moseley doet het ook wel leuk als de sheriff maar krijgt te weinig screen-tijd om er echt bovenuit te springen.

2,5*


avatar van ipman-99

ipman-99

  • 1250 berichten
  • 0 stemmen

"Looking For A New Play Mate." ... " !!!

Fantastische Horrorfilm !!! Geweldige Horrorfilm die halverwege met een wel heel bizarre wending op de proppen komt ! Dat vindt ik echt geweldig dat er een wending in het verhaal komt die ik niet op voorhand kon bedenken ! Het maakt het allemaal nog meer een waw gevoel ! Veel spanning en enkele geslaagde schrik momenten ! De Gore was ook mooi gedoseerd ! Een alweer pareltje in het Horror genre !


avatar van Franza

Franza

  • 276 berichten
  • 472 stemmen

Geen hoogvlieger

Het was opzich wel een vermakelijke horror-film.

Maar ik vind het geen echt goede horror-film.

Daarvoor heeft het te weinig spanning, gore (zat wel iets aan maar niet gek veel) enzo

Maargoed leuk om een keertje te zien

2,5*


avatar van jippie2010

jippie2010

  • 2613 berichten
  • 8102 stemmen

Redelijk vermaakt, maar meer ook niet.

Vreselijk origineel, maar goed, hij keek verder lekker weg.

Dieptepunt was toch wel het oppaskind.... *2,5