• 13.087 nieuwsartikelen
  • 169.696 films
  • 11.134 series
  • 31.882 seizoenen
  • 630.524 acteurs
  • 196.365 gebruikers
  • 9.180.013 stemmen
Avatar
 
banner banner

Les Chansons d'Amour (2007)

Muziek / Romantiek | 100 minuten
3,22 37 stemmen

Genre: Muziek / Romantiek

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titel: Love Songs

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Christophe Honoré

Met onder meer: Louis Garrel, Ludivine Sagnier en Chiara Mastroianni

IMDb beoordeling: 7,0 (10.365)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Les Chansons d'Amour

Ismaël werkt als journalist voor een klein tijdschrift. Hij beleeft een bewogen avontuur met Julie. En samen met Alice vormen ze een geweldig trio. Maar in het leven scheiden de wegen af en toe... en kruisen onverwacht andere....

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mac Hammer Fan

Mac Hammer Fan

  • 5745 berichten
  • 7701 stemmen

Deze film won één Award: De Prijs voor de beste regisseur op het Cabourg Romantic Film Festival in 2007. Hij werd in dit jaar ook genomineerd voor de Gouden Palm van Cannes.


avatar van Psyché et Amor

Psyché et Amor

  • 66 berichten
  • 217 stemmen

Ik wil deze echt graag zien! Ik heb alle muziek al gedownload en die liedjes zijn prachtig.. ik ben echt benieuwd naar de film.


avatar van Knisper

Knisper

  • 13017 berichten
  • 1263 stemmen

Een heel aardig concept dat door een matige uitwerking enigszins in het water valt. Zo'n moderne musical waardoor de liedjes gewoon realistisch gepresenteerd worden, zou op zich wel mijn ding kunnen zijn, maar na het eerste half uur wordt het allemaal nogal stuurloos (dat is het idee van de film ook wel, maar ik kon niet zoveel met het thema) Dit wordt nog eens versterkt doordat Ludivine Sagnier na een half uur (bijna) uit de film verdwijnt en van hoofdrolspeler Garrel was ik sowieso niet onder de indruk. Hij heeft het absoluut niet in zich om deze film te dragen.

Vandaar dat ik zoiets nog wel een keer zou willen zien, maar dan met een interessanter verhaal, betere acteurs en toch ook een iets betere integratie van de liedjes en de beelden. Nu was het wel aardig om een keer te zien, maar meer ook niet.


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Kort geleden ook een dergelijke film (drama/musical/romance) gezien en dan is deze film een verademing. Prachtige oprechte relatiefilm over liefde, dood, verdriet en rouw. Sterke personages, klasse acteurs, degelijke regie. Jammer dat deze film hier niet uitgebracht is. Amerikaanse dvd gezien onder de titel 'Love Songs' (frans met engelse ondertiteling).


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Helemaal vergeten te vermelden: de film die ik kort geleden zag was Saawariya.


avatar van PowerToTheFlower

PowerToTheFlower

  • 19 berichten
  • 32 stemmen

Heel mooie film over liefde en verlies. De liedjes zijn allemaal de moeite en de acteurs slagen er behoorlijk in om de aandacht af te leiden van het feit dat ze op de meest vreemde momenten begingen te zingen.


avatar van jikamajoja

jikamajoja

  • 229 berichten
  • 457 stemmen

De liedjes zijn romantisch en leuk. De film was niet slecht, maar een beetje amateuristisch. Heb er al bij al toch van genoten.


avatar van Pistons

Pistons

  • 583 berichten
  • 4655 stemmen

Leuke, zorgvuldig gemaakte romkommusical met goede acteerprestaties, een aantal leuke liedjes en een prachtige score.