Genre: Thriller / Drama
Speelduur: 85 minuten
Alternatieve titels: Swimf@n / Tell Me You Love Me
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: John Polson
Met onder meer: Jesse Bradford, Erika Christensen en Shiri Appleby
IMDb beoordeling:
5,1 (22.119)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 22 mei 2003
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Swimfan
"His biggest fan just became his worst nightmare."
Student Ben Cronin heeft alles waar hij kan van dromen: een veelbelovende zwemcarrière, een hechte groep vrienden en de steun en liefde van zijn vriendin Amy. Hij dreigt dit echter allemaal kwijt te spelen na een onenightstand met een nieuw meisje op zijn school, Madison Bell. Madison wil echter meer dan eenmalig het bed met hem te delen. Ze wordt Bens grootste fan... en grootste nachtmerrie.
Externe links
Acteurs en actrices
Ben Cronin
Madison Bell
Amy Miller
Carla Cronin
Randy
ER Doctor
Coach Simkins
Detective John Zabel
Josh
Aunt Gretchen Christopher
Video's en trailers
Reviews & comments
Rascal
-
- 537 berichten
- 792 stemmen
Aardig goede film in de sfeer van Fatal attraction maar dan met tieners. Er zit n leuke ironie in het verhaal, die pas op het laatst bekend word gemaakt. Coole film! 4 **
tovenaar
-
- 6723 berichten
- 0 stemmen
Er zit n leuke ironie in het verhaal, die pas op het laatst bekend word gemaakt.
hmmm, wat bedoel je precies?
Persoonlijk vond ik deze film niet meer of minder dan een film als Urban Legend. Een tienerfilmpje met een psycho-tienertje erin die voor opschudding zorgt... tja, dat heb ik nu toch echt al wel gezien. Filmmakers zullen wel met iets heel speciaals aan moeten komen wil een film over dit onderwerp nog interessant worden.
Rascal
-
- 537 berichten
- 792 stemmen
Christensen is een 'zwemfan' maar wat blijkt dat ze op het einde zelf nie eens kan zwemmen
Nu ik over de film nadenk zou ik hem nu veel lager geven. Toen vond ik hem wel vermakelijk, en ik was in een goede bui denk ik. 
hugohei
-
- 2149 berichten
- 2347 stemmen
Water is ALLEEN om in te zwemmen.
En wat deed die cello toch in dat verhaal ?
stinissen (crew films & series)
-
- 23462 berichten
- 76956 stemmen
Vrij aardig begin , ook een aardig midden gedeelte en toen kwam de scene in de politieauto en toen was het helemaal gebeurd met de film een kleine 5 dus 2.5*
Agony
-
- 1985 berichten
- 1256 stemmen
de reacties op deze film vallen me hier nog mee... ik heb 'm zojuist in de sneak gezien en ik heb me kapotge-ergerd. Zo'n standaard verhaaltje van 10 in een dozijn.... elke volgende stap was voorspelbaar... erg slechte film... toen hij dat speldje op het eind onder water uit zijn broek haalde om de handboeien te openen had ik het echt niet meer.... zo'n "jeukend" slecht einde kan ik niet eens verzinnen
Vooruit dan maar... toch iets positiefs...0.5 ster voor de aardige soundtrack.
Ansje
-
- 36 berichten
- 134 stemmen
nou typisch een film van 12 uit een dozijn .
wat een slappe hap , saai saai saai
In het begin denk je nog dat het wat kan worden maar langzaam maar zeker wordt de film steeds saaier jammer had er meer van verwacht. 
Agony
-
- 1985 berichten
- 1256 stemmen
Sjoerd
-
- 999 berichten
- 1348 stemmen
Zo'n standaard verhaaltje van 10 in een dozijn....
nou typisch een film van 12 uit een dozijn .
... Jullie bedoelen vast 13 in een dozijn (ik weet het, flauw
)
Blindfold
-
- 800 berichten
- 1318 stemmen
Help help, deze film was echt verschrikkelijk. Geen spoortje originaliteit
Droopy
-
- 357 berichten
- 406 stemmen
Gaaaaappppp..... hoe voorspelbaar kun je zijn. Dit is het slechtste werk wat ik in tijden heb gezien. Tijdens de sneak liep de zaal al half leeg. halve ster voor de muziek.
Mik
-
- 1504 berichten
- 1094 stemmen
oh ja... deze gaat hard richting de flop 100... en terecht!
Om even wat kracht bij te zetten, nog een halfje eraf gehaald 
Dino10
-
- 37 berichten
- 48 stemmen
De schrijver heeft zeker zo'n cursus gedaan "Cliches in de spannende film". Man o man wat was ie saai en voorspelbaar.
granite
-
- 14 berichten
- 50 stemmen
Deze film zal ooit worden uitgezonden door net5 op een zaterdagnacht... het tijdstip voor de "net niet" films. Gelukkig loop ik dan niet het risico deze film per ongeluk nog een keer te zien.....
Droopy
-
- 357 berichten
- 406 stemmen
Beste nameplease, weet jij zeker dat de dezelfde swimfan hebt gezien als de andere stemmers ?!?
Droopy
-
- 357 berichten
- 406 stemmen
Eeeekk.. moet deze film nu echt op de voorpagina van MM ?
Is dit een poging om bezoekersaantallen te redden, gezien de reacties van "sneakkijkers" wel nodig, of een poging om dit werkje zo snel mogelijk in de flop 100 te krijgen 
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
de film met de meeste discussie staat op de voorpagina, moeten jullie maar niet zoveel op deze film reageren 
Het laatste nieuws

Sciencefictionfilm 'Prometheus' van Ridley Scott komt binnenkort naar Netflix

Geprezen biografische sportfilm 'Moneyball' met Brad Pitt verdwijnt binnenkort van Netflix

Oekraïense postapocalyptische oorlogsfilm 'Atlantis' is een kijktip op NPO Start Plus

Zaterdag kijk je op televisie naar Robert De Niro in de legendarische maffiafilm 'Casino'
Bekijk ook

Love & Basketball
Drama / Romantiek, 2000
21 reacties

Pump Up the Volume
Drama / Komedie, 1990
32 reacties

Wicker Park
Mystery / Romantiek, 2004
157 reacties

Wanda
Drama, 1970
10 reacties

Fatal Attraction
Thriller, 1987
135 reacties

Stomp the Yard
Drama / Muziek, 2007
103 reacties
Gerelateerde tags
competitiecomaontrouwobsessiebathingmiddelbare schoolfemme fataleziekenhuisswimmerzwemmentroubled teenobsessive loveswimming team
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





