• 15.754 nieuwsartikelen
  • 178.093 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.016 gebruikers
  • 9.372.586 stemmen
Avatar
 
banner banner

Lola Colt (1967)

Western | 93 minuten
2,25 4 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 93 minuten

Alternatieve titels: Black Tigress / Faccia a Faccia con El Diablo

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Siro Marcellini

Met onder meer: Lola Falana, Pietro Martellanza en Germán Cobos

IMDb beoordeling: 4,9 (158)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Lola Colt

Lola Gate, een saloondanseres, arriveert in het stadje Sant'Anna met enkele andere danseresjes. Het stadje wordt geterroriseerd door El Diablo, een bandiet die al het omliggende land wil verkopen aan de spoorweg. Als Lola dit in de gaten krijgt, probeert zij de kolonisten te helpen om hun grond en bezittingen te redden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Larry/El Diablo

Don Rodriguez

Don Pedro - Priest

Rose Rodriguez

Strader (onvermeld)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van thunderball

thunderball

  • 5878 berichten
  • 1414 stemmen

Deze net zitten kijken.

Leuk om een keer een spaghetti western met een dame in hoofdrol te zien en dan ook nog een donkere dame, die staat te zingen in de stijl van Diana Ross en The Three Degrees.
Dat deze jaren '60 motown sound feitelijk totaal niet past in het Wilde Westen van weleer, zullen we dan maar even voor het gemak door de vingers zien.

Feit is dat deze Lola Falana behoorlijk wat charisma heeft en sowieso de film weet te dragen. Ik had eerlijk gezegd nog nooit van haar gehoord, maar ze is een lust voor het oog en staat haar mannetje in een genre, waar toch over het algemeen mannen de boventoon voeren.

Nou is ze voornamelijk de boeven aan het afleiden in de plaatselijke saloon met haar zang- en dansact en zien we haar pas in de finale daadwerkelijk met de colt uit de titel staan zwaaien, maar dat mag de pret niet drukken.

Verder zie je ook nog, in een kleine, maar opvallende rol, het jongetje, wat twee jaar later in de genreklassieker "Once upon a time in the West" als laatste van het farmergezin door een grijnzende Fonda wordt doodgeschoten. Ook in deze film zit het niet bepaald voor hem mee.

Geen hoogvlieger, maar desalniettemin een leuk tussendoortje en amusant genoeg om een keer te bekijken.

Nog even dit: mijn versie was nog geen 80 minuten lang en ging regelmatig plotseling van Engels over in Italiaans en weer terug in Engels. Zonder ondertiteling overigens.

Een dikke zes, ofwel drie sterren.