• 159.421 films
  • 9.804 series
  • 29.095 seizoenen
  • 608.613 acteurs
  • 355.229 gebruikers
  • 8.897.648 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tian Ruo You Qing (1990)

Drama / Romantiek | 88 minuten
3,33 9 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 88 minuten

Alternatieve titel: A Moment of Romance

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Benny Chan

Met onder meer: Andy Lau en Tommy Wong

IMDb beoordeling: 7,3 (1.616)

Gesproken taal: Kantonees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tian Ruo You Qing

De wees Wah Dee wordt door triadeleider Trumpet in dienst genomen als chauffeur bij een overval. Deze gaat helemaal fout en ze nemen een meisje mee als gijzelaar om de politie van zich af te houden. Als ze veilig zijn wil Trumpet dat het meisje gedood wordt. Wah Dee vlucht dan met het meisje Jo Jo.

logo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87103 berichten
  • 11816 stemmen

Matig.

Blijkbaar liggen deel 1 en 2 nog dicht bij elkaar en is vooral het derde deel (niet van Benny Chan) het vreemde eendje. De beperkte stempel van Chan is hier al redelijk herkenbaar, maar een groots regisseur wordt het denk ik niet meer.

Zelfs Lau is hier een beetje flauwtjes. Normaal speelt hij deze rollen met meer charisma. Verder werkt de romance niet altijd even goed en zijn ook de actiescenes wat aan de matige kant. Verrassend om Man Tat Ng te zien, maar echt op z'n plaats vond ik hem ook niet. Hij staat heel wat beter naast Stephen Chow.

De film heeft een paar fijne momenten en vlot ook best aardig. Dit soort HK filmpjes worden meestal gered door een vlot tempo, korte speelduur en een paar hoogvliegertjes, maar meer zit er voor Chan's eerste niet in.

2.0*


avatar van Basto

Basto

  • 9748 berichten
  • 6734 stemmen

Prima Hong Kong misdaadfilm uit de hoogtijdagen van het genre. Rauw, romantisch, melodramatisch en lekker vlot.

4* Prachtige blu ray uitgave van Radience.