• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.189 acteurs
  • 199.039 gebruikers
  • 9.373.537 stemmen
Avatar
 
banner banner

Inochi Bô ni Furô (1971)

Drama | 124 minuten
3,72 16 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 124 minuten

Alternatieve titels: Inn of Evil / At the Risk of My Life

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Masaki Kobayashi

Met onder meer: Tatsuya Nakadai, Shintarô Katsu en Komaki Kurihara

IMDb beoordeling: 7,2 (2.155)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Inochi Bô ni Furô

Het verhaal speelt zich af in het feodale Japan, waarin elke vorm van commercie met de rest van de wereld strikt verboden was. Een idealist komt een herberg binnen, die het hoofdkwartier is van een groep smokelaars. Met gestolen geld probeert hij bij de groep het losgeld te betalen voor zijn geliefde, die zij dwingen in een bordeel te werken.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10839 berichten
  • 8281 stemmen

Cikx inspireerde me via de Vrije filmchallenge om weer eens een film van Kobayashi op te zetten en wat een prachtig film weer! Ziet er weer schitterend uit en met mijn helden Tatsuya Nakadai en Shintarô Katsu! Bijzonder mooi in beeld gebracht vond ik de wandeling door het riet van Katsu's naamloze karakter en Tomijirô en daarnaast natuurlijk al de scènes met de lampions! Zoals Mochizuki Rokuro al aangeeft ook een opvallend gave score van Takemitsu Toru.