• 15.831 nieuwsartikelen
  • 178.412 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.566 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Nanny Diaries (2007)

Komedie / Drama | 106 minuten
3,01 672 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 106 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Shari Springer Berman en Robert Pulcini

Met onder meer: Scarlett Johansson, Laura Linney en Paul Giamatti

IMDb beoordeling: 6,2 (67.282)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 10 januari 2008

Plot The Nanny Diaries

"A comedy about life at the top, as seen from the bottom."

Annie is net afgestuurd en krijgt de kans om bij een groot bedrijf te werken en succesvol te worden, maar voor ze er aan begint krijgt ze twijfels of ze dit wel wil. Tijdens een worsteling met zichzelf over wie ze wil worden krijgt ze, door een misverstand, het aanbod om als nanny te gaan werken bij een rijk gezin. Al snel ontdekt ze dat het zoontje geen aandacht krijgt van zijn ouders en daarom zijn woede op de buitenwereld afreageert. De moeder is te druk met haar rijke leventje om de problemen in haar leven onder ogen te zien en de vader is nooit thuis en zondert zich af van zijn gezin. Wanneer Annie, die door het misverstand alleen Nanny genoemd wordt, een band begint te krijgen met het jongetje, moet ze haar privé-leven opzij zetten om dat van hem op de rails te krijgen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:

Ik heb deze film gisteren gezien en ik heb me erg vermaakt. Ik vond het echt een leuke film, met goede acteurs.

Ik hou wel van dit soort films, dit kijkt gewoon lekker weg.


avatar van soom

soom

  • 24920 berichten
  • 2752 stemmen

Scarlett Johansson is natuurlijk een knappe vrouw, die er redelijk goed uitziet. En ja, dat zeg ik als vrouw/meisje zijnde, ja. En degenen die dit lezen (?), alsjeblieft niet meteen denken dat ik lesbische gevoelens heb, want dat is niet zo, en zal ik nooit krijgen. Maar Scarlett is wel knap.

En Grayer is schattig, Laura en Paul zijn niet helemaal goed op elkaar ingespeeld hier, maar dat mag de pret van deze lekker New Yorkse stadse film niet drukken, dat doet het ook niet, maar echt veel is het ook weer niet. Toch wel uiteraard een kleine voldoende, want het is wel vermakelijk genoeg. (en ik denk dat Scarlett een heel goede moeder zou zijn ( ))


avatar van Tarkus

Tarkus

  • 6409 berichten
  • 5315 stemmen

Deze film is beter dan ik had verwacht.

Al vind ik dat het eerder meer een drama is dan een komedie.

De film heeft alvast een zeer belangrijke boodschap, maar ik vrees dat de personen voor wie die boodschap is bedoeld niet echt naar dit soort filmen zullen kijken.

Maar Scarlett Johansson zet hier weer een prima rol neer, wat had je anders verwacht !!


avatar van dje-em

dje-em

  • 498 berichten
  • 7017 stemmen

eh soom, Laura en Paul zijn idd niet op elkaar ingespeeld, dat is het punt van de film dacht ik zo!

Op het eind heeft de film toch wat mooie momenten en als het dat door de hele film had ipv de flauwe en totaal niet grappige momenten was dit een heel wat betere film geworden.

Nu is het een aardig idee.


avatar van YTK999

YTK999

  • 52 berichten
  • 409 stemmen

ik had er niet veel van verwacht maar ik vond het toch een leuke film. dat jochie vind ik ook goed spelen in de film. ik snap niet dat sommigen hier 2.5 sterren ervoor geven en er dan bij zeggen een voldoende . naar mijn idee is 2,5 sterren gewoon geen voldoende.

ik geef hem 3,5 sterren.


avatar van Syrake

Syrake

  • 44 berichten
  • 36 stemmen

Leuke film met een goed verhaal

goede acteurs...

3,5*


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31154 berichten
  • 5451 stemmen

Leuke komedie die met de freeze frames ook visueel probeert om er wat origineel van te maken. Geen overdadige absurde humor gelukkig. Wel over het algemeen wat al te moraliserend. Maar als komedie werkt het wel en dat is toch het belangrijkste.

Ook leuk zijn alle subtiele knipogen naar Marry Poppins.


wij gaan hem vanavond kijken wij hopen dat die leuk is.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11918 berichten
  • 5321 stemmen

Dat is ie.


avatar van Huggy Bear

Huggy Bear

  • 61 berichten
  • 721 stemmen

Vond de film een grote ontgoocheling.

Alhoewel het thema van de film goed gekozen is ,mist ie volgens mij zijn doel.

Het had allemaal veel beter kunnen zijn.

Er waren weinig momenten die mij konden boeien.


avatar van Tun-89

Tun-89

  • 712 berichten
  • 510 stemmen

Ik vond de film zeker vermakelijk,

af en toe grappig, soms wat drama. Maar over het algemeen

niet echt een hele sterke film soms denk je waar gaat dat heen..

Leuk voor een keer maar niet snel voor een 2e keer.

Scarlett Johansson, altijd leuk om te zien, super knappe vrouw.

3,0 *


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5188 stemmen

Hele prettige film waarin prima werd geacteerd. Het boeit net voldoende maar duurt net iets te lang en Scarlett zie ik liever blond.


avatar van moviechick-99

moviechick-99

  • 177 berichten
  • 168 stemmen

leuke film om met zen alle eens naar te kijken


avatar van missl

missl

  • 3866 berichten
  • 5799 stemmen

voorspelbaar maar wel oke. wat je van tevoren verwacht dat allemaal gaat gebeuren. gebeurd ook.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Toch nog een leuke komedie.

Ik had het allemaal net even wat minder fris verwacht, maar Johansson is ook hier weer in topvorm en het wereldje waar zij in beland is ook interessant genoeg om hier een genietbare film van te maken.
Filmtechnisch is het allemaal wel ok, hier en daar leuke technische hoogstandjes, vooral in het begin. Ook zie je her en der verwijzingen naar Mary Poppins met de rode paraplu, leuk gevonden.
Het verhaal is lekker fris met hier en daar serieuze elementen. Vond het gebruik van de Mr. X namen erg leuk gedaan, houdt een film ook redelijk origineel.
Over het einde heb ik gemixte gevoelens, op het moment dat ze op die bijeenkomst die video van Johansson startten verwachte ik echt panische reacties, helaas maakte dat al snel plaats voor tranen en sentiment.
Toch een iets serieuzer einde dan ik had gehoopt.
Ook de relaties tussen Johansson en haar moeder en haar date werkten niet optimaal in de film. Tussen Johansson en de kleine Nicholas Art(Grayer) zat het gelukkig wel helemaal snor en kreeg ik oprecht het gevoel dat ze een band met elkaar kregen.

Wat overblijft is een oprechte, leuke en luchtige komedie, met hier en daar vleugjes drama. Helaas vond ik het einde wat minder en was het liefesverhaaltje met de bovenbuurjongen ook ietwat geforceerd.

3*


avatar van Mars4i

Mars4i

  • 257 berichten
  • 1867 stemmen

Dit was dus de film waar Alicia Keys in meespeelde. Ze doet het niet eens onaardig. Verder aardige film met goede actrices. Laura Linney blijf ik een ondergewaardeerde actrice vinden.


avatar van yeahgot2be

yeahgot2be

  • 55 berichten
  • 70 stemmen

toppie


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Jezus wat een draak van een film was dit. De film staat betiteld als een komedie/drama maar de komische noot is me totaal ontgaan. De film zit overigens vol clichés en hoe de film zal eindigen weet je vrijwel direct. Het enige mooie van de film vond ik nog de beelden van New York (omdat ik er recent geweest ben). De film duurt naar mijn mening ook veel te lang want 90 minuten was meer dan genoeg geweest, vooral het eerste saaie uur is een ware martelgang om te zien. Het kind vond ik overigens zeer irritant en Scarlett Johansson speelde ook niet echt overtuigend. En dan wil ik het nog niet eens hebben over de rol van Paul Giamatti als totaal ongeloofwaardige vader.

Normaal zijn dit soort films vaak tranentrekkers, maar ik kreeg er eerder diarree van. Ze hadden de film daarom beter "Nanny Diarree" kunnen noemen.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13171 berichten
  • 11080 stemmen

Aardige film vol met cliches, maar toch wel vermakkelijk. Zonder enige aanleiding verandert de relatie tussen de nanny en het zoontje van haat naar vriendschap. Scarlett Johansson en Laura Linney doen het beiden goed, alleen Paul Giamatti is totaal miscast. Enige reden waarom hij in deze film zit, is vanwege de eerdere samenwerking met het regisseursduo lijkt me. Verder moeilijk te geloven dat dit duo ook verantwoordelijk is voor het vele originelere American Splendor.


avatar van puckb96

puckb96

  • 1849 berichten
  • 0 stemmen

Wel grappig. Blijkbaar vind ik deze film lijken op die kinder-alcohol reclames.


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Leuke vermakelijke film.

Miste alleen de grappige noot in deze film.

Vond em iets te serieus in sommige stukken....

Acteerwerk was wel heel leuk

Keys deed het ook niet slecht!

3*


avatar van nightbreed

nightbreed

  • 3360 berichten
  • 5029 stemmen

Wat doet Scarlett Johansson in godsnaam in deze zeikfilm, ze heeft de filmrollen voor het oprapen.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Ik zou niet weten wat nu precies de aanleiding was om deze film te zien, maar ik vermoed de actrices. Afgezaagd verhaal, zeurfilms altijd met nannies, gouvernantes, wat heb je allemaal niet. De acteurs zijn helemaal niet goed gekozen. Eerlijk gezegd weinig komisch, het dramatische zit dan wel goed. Scarlett Johansson redt de film nog enigszins, vanwege haar nog redelijke spel. Laura Linney is mooier, echter als je een kakmadam wilt neerzetten moet je het wel goed doen, wat zij niet doet. 2.0


avatar van DeCol

DeCol

  • 7009 berichten
  • 3024 stemmen

Dk2008 schreef:

Laura Linney is mooier

Mooier dan Scarlett Johansson? Ben je gek?!


avatar van SaNDuTjE

SaNDuTjE

  • 1434 berichten
  • 3243 stemmen

Wat een 13-in-een-dozijn film is dit zeg. Ieder personages is zo cliché als het maar kan (naïeve nanny, vervelend jochie, overspannen Mrs X, overspelige Mr X, Harvard Hunk buurman, etc, etc...).

Alleen Linney vind ik van het stel nog redelijk overtuigend. Johansson is alleen vanwege andere redenen leuk om naar te kijken, aangezien acteren niet haar sterkste kant is in deze film in ieder geval.

Het grootste minpunt vond ik toch wel dat ze op het einde Mrs X. de waarheid verteld en dan enkel in het belang van het jochie spreekt, terwijl ze zelf behandeld werd als eens voetveeg. Ik had het geloofwaardiger gevonden wanneer ze voor haar zelf was opgekomen in plaats van alleen maar aan dat verwende jochie te denken.

Een zeer matige film met laag niveau acteerwerk, slechte grappen en veel clichés.

2*


avatar van Bxian32

Bxian32

  • 526 berichten
  • 313 stemmen

Viel me nogal tegen. Linney is wel de enige die er wat van maakt in deze film. Het karakter dat Scarlett neer moet zetten begrijp ik helemaal niet. Nog nooit iemand met zoveel geduld gezien die dan ook nog zo timide blijft. Ze lijkt wel uit een andere tijd. Om naar te kijken vond ik Scarlett ook tegenvallen. Het is een mooie meid maar dat kwam hier ook al niet echt uit de verf. Ze lijkt zelfs wel een beetje chubby Dan ziet Linney er ondanks haar leeftijd beter uit. Voor een betere Scarlett kun je beter The Island kijken.


avatar van ILDIB

ILDIB

  • 3061 berichten
  • 2378 stemmen

Johansson trekt de film een niveau of 6 omhoog. Wat een prettigheid is zij toch.


avatar van TomSailor

TomSailor

  • 10 berichten
  • 14 stemmen

soom schreef:

Scarlett Johansson is natuurlijk een knappe vrouw, die er redelijk goed uitziet. En ja, dat zeg ik als vrouw/meisje zijnde, ja. En degenen die dit lezen (?), alsjeblieft niet meteen denken dat ik lesbische gevoelens heb, want dat is niet zo, en zal ik nooit krijgen. Maar Scarlett is wel knap.

Als je er verder niet zo erg op in zou gaan zou niemand daar een twijfel over hebben, nu wel....


avatar van Seifer

Seifer

  • 805 berichten
  • 356 stemmen

Wat heeft deze film eigenlijk met dagboeken te maken?


avatar van Megan1906

Megan1906

  • 11 berichten
  • 432 stemmen

Heb je de film gekeken?