• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.923 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.308 stemmen
Avatar
 
banner banner

Long Khong (2005)

Horror | 100 minuten
3,13 84 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titel: Art of the Devil II

Oorsprong: Thailand

Geregisseerd door: Pasith Buranajan, Kongkiat Khomsiri, Isara Nadee, Seree Phongnithi, Yosapong Polsap, Putipong Saisikaew en Art Thamthrakul

Met onder meer: Napakpapha Nakprasitte, Akarin Siwapornpitak en Namo Tongkumnerd

IMDb beoordeling: 5,9 (1.844)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Long Khong

"The Devil never leaves You Alive."

Wanneer een reünie van zes vrienden begint, worden ze achtervolgd door een duivelse wereld van zwarte magie en ondergang. Waar de horror begon, gaat deze verder op de zes levens, zonder hen enige kans op verlossing te gunnen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrwhite

mrwhite

  • 1521 berichten
  • 3499 stemmen

Moet je deel één eerst kijken of maakt het niet echt uit ?


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Nah, wat je wil.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Deel 1 is niet eens "deel 1", enkel in het Westen. De films hebben eigenlijk niks met elkaar te maken.


avatar van mrwhite

mrwhite

  • 1521 berichten
  • 3499 stemmen

ok Bedankt


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5318 stemmen

Had er niet zoveel zin in na het teleurstellende eerste deel.

Ietwat zelfde verhaal en bij momenten ook weer veel te traag.

De sfeer is al wat beter maar vooral de gore maakt hier dan weer veel goed.

Misschien dat ik me toch maar aan het derde deel zal wagen...

3*


avatar van Left4Dead

Left4Dead

  • 3240 berichten
  • 3691 stemmen

Naomi Watts schreef:

Hele goede film. Na het gemiddelde eerste deel kwam deze overtreffende sequel.

Acteerwerk was goed te doen van deze onbekenden, goede regie van het Ronin Team, lekker messy af en toe, een heerlijke sfeer en de film kijkt bovendien goed weg. Ook was ik erg onder de indruk van Chanida Suriyakompon (Nut/Noot), erg onderhoudend non-over-the-top acteerwerk leverde ze af . Een erg opmerkelijk meisje met een betoverend charisma, die bij de wat langdradige momenten me wel bezighield met haar pure uitstraling en haar onderhoudende performance. Iemand om in de gaten te houden.

4,5*

Wat is er intussen zo sterk veranderd? Van 4.5** naar 1* is toch wel op zijn zachtst opmerkelijk te noemen.

Ga me wagen aan dit deze, deel één was knudde maar de reacties bij dit deel doen me bewegen het toch een kans te geven


avatar van Left4Dead

Left4Dead

  • 3240 berichten
  • 3691 stemmen

De prent heeft zo zijn momenten echter zitten er vee saaie stukken tussen

Op momenten een lekker stuk gore maar echt eng wil het niet worden.

Dit deel is zeker beter dan zijn voorganger als je al kunt spreken van een voorganger.

Toch kom ik niet verder dan 2.5|**


avatar van Rickyman

Rickyman

  • 1282 berichten
  • 2718 stemmen

De gore in deze film ziet er lekker smerig uit, maar maakt voor mij nog niet meteen een goede horror.

Het vage verhaaltje is verder wel redelijk te volgen, springt van hak op de tak en soms ook gewoon saai, beetje kinderachtig en weinig overtuigend acteerwerk van de cast.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10824 berichten
  • 8910 stemmen

Afgezien van de voodoo-thematiek heeft ‘Art of the Devil 2’ weinig gemeen met zijn voorganger. Dit is dan ook alleen maar in naam een sequel (commercieel interessant) dat is maar goed ook! Deze film zit technisch veel beter in elkaar, en bezit prima expliciete horrormomenten. Daarnaast bezit de film de heerlijke sadistische vertolking van de mooie Napakapa Nakprasit als de lichtelijk doorgedraaide schooljuffrouw Aajaan Panor. Toch laat de film het ook afweten zo is; het verhaal erg makkelijk: schoolvrienden komen, enkele jaren na school, bij elkaar voor een gezellige vakantie. En dan is er nog de warrig verteltrant, met alle verschillende vloeken en bezweringen die over elkaar worden uitgesproken. Als de film werkt, werkt hij goed, alleen is de wat oninteressante reis die leidt naar deze effectieve punten nogal tam.


avatar van UmbraVitae

UmbraVitae

  • 4314 berichten
  • 4021 stemmen

Heerlijk Thaise horrorfilm met zowel creepy als torture stuff, visueel ook nog best aardig voor zo'n lowbudget film.