• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.003 acteurs
  • 198.997 gebruikers
  • 9.371.528 stemmen
Avatar
 
banner banner

Rock 'n' Roll High School Forever (1990)

Komedie | 95 minuten
2,00 3 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Deborah Brock

Met onder meer: Corey Feldman, Larry Linville en Mary Woronov

IMDb beoordeling: 4,6 (1.407)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Rock 'n' Roll High School Forever

Jessie Davis (Feldman) organiseert een rock 'n' roll rally op zijn middelbare school, Ronald Reagan High. De directeur van de school, McGree (Linville), en dr. Vadar (Woronov) willen dit concert echter niet door laten gaan en het schoolbal voor altijd afschaffen. Dat mag natuurlijk niet gebeuren, en Jessie en zijn vrienden proberen dit tegen te houden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van yeyo

yeyo

  • 6351 berichten
  • 4613 stemmen

Flauw afkooksel dat de rebellie en speelsheid van de eerste film tracht na te bootsen, maar geforceerd en vervelend uit de hoek komt. Dit is echt zo een film waar je meer sympathie hebt met de zielloze snobs dan met de 'coole' rockers. Sommige stukken zijn zelfs ronduit beschamend, zoals de ijskast scène. Wat mistte ik PJ Soles in de hoofdrol, Corey Feldman moet zowat de irritantste komiek sinds Pauly Shore zijn. Bovendien echt vreemd dat de film niet eens een accuraat tijdsbeeld tracht te schetsen: ipv eigentijdse muziek te gebruiken, luisteren de kids allemaal naar oubollige 50's rock en kleden ze zich als James Dean. Ook nogal ongeloofwaardig dat iemand daar anno 1990 aanstoot aan zou nemen. Misschien hadden ze beter 'heavy metal high school' of 'gangsta rap high school' gemaakt.