• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.095 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.064 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sun Valley Serenade (1941)

Muziek | 86 minuten
3,19 16 stemmen

Genre: Muziek

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: H. Bruce Humberstone

Met onder meer: Sonja Henie, John Payne en Glenn Miller

IMDb beoordeling: 7,1 (2.171)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sun Valley Serenade

"SKY HIGH ROMANCE BETWEEN SONJA AND JOHN TO THE IRRESISTIBLE RHYTHMS OF GLENN MILLER and HIS ORCHESTRA!"

De Noorse oorlogsvluchteling Karen Benson komt aan op een skiresort in Idaho om haar sponsor Tom Scott, de pianist van de big band van Phil Corey, voor het eerst te ontmoeten. Ze is van plan het hart van Tom te veroveren. Tom heeft echter net de solozangeres van de band, Vivian Dawn, ten huwelijk gevraagd. Als de band een optreden krijgt in Sun valley en Karen besluit mee te reizen, beginnen de problemen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Karen Benson

Ted Scott

Phil Corey

Jerome K. 'Nifty' Allen

Vivian Dawn

Miss Carstairs

Jimmy Norton

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Een mager, zoetsappig verhaaltje rijgt de muziek van het Glenn Miller Orchestra en de schaatsdemo’s van destijds meervoudig kampioene Sonja Henie aan elkaar. De komiek Milton Berle loopt daar als een soort conferencier tussendoor. De muziek is tijdloos, het schaatsen tamelijk verouderd gezien de ontwikkelingen, die op het gebied van kunstrijden sindsdien hebben plaatsgevonden. Goed te doen, mits je van Glenn Miller houdt.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

De dvd een tijd geleden gekocht bij een verkoper via Bol.com. Daar was en ben ik wel blij mee want dan kan ik hem met Nederlandse ondertitels zien en wat fijn toch want er wordt best heel wat afgekletst.

Wel met weinig verwachting aan begonnen. IJzersterk begin met 3 Glenn Miller hits achter elkaar The Kiss Polka, Moonlight Serenade, I know why later volgen In the mood, It happened in Sun Valley, Chattanooga Choo Choo.

Sonja Henie (ze speelt eigenlijk zich zelf) is schattig. Milton Berle best grappig ook al werkt niet alle humor. Ook John Payne doet het goed. De ski-achtervolging duurt te lang. De finale boeit weinig met Henie's schaatstalent. Jammer dit anders nog heel hoog gekomen. Toch heel wat gelachen met dit luchtige vrolijke romantische niemendalletje. De dvd kwaliteit is ook goed.

Vrij korte film, dit omdat ik één en ander skip, want zoals the Nicholas Brothers boeit me ook niet.

(Kiss polka wordt later ook nog uitgevoerd door een kleiner ensemble). Aangezien toch het grootste gedeelte van de film me kan vermaken staat hij terecht in mijn favorietenlijst.

Simpel verhaal over Payne, hij is pianist bij het orkest van Miller, die gaat optreden in Sun Valley. Hij heeft een vluchtelinge geadopteerd. Hij dacht een jong meisje maar blijkt jonge vrouw die al meteen verliefd wordt op Payne maar hij heeft al een vriendin.