Genre: Horror / Actie
Speelduur: 88 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Fred Tepper
Met onder meer: Matt Lattimore, Amy Shelton-White en Gary Sturm
IMDb beoordeling:
3,3 (539)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Sasquatch Hunters
Een groep park rangers wordt ingehuurd door een stel wetenschappers om hen te begeleiden in de donkere bossen. Vele jaren geleden hebben twee jagers botten van een onbekende diersoort in dit bos gevonden. De groep gaat op onderzoek uit.
Externe links
Acteurs en actrices
Roger Gordon
Dr. Helen Gilbert
Dr. Ethan Edwards
Brian Stratton
Louise Keaton
Charles Landon
Video's en trailers
Reviews & comments
kingstefan
-
- 12 berichten
- 21 stemmen
afrader een soort king kong aan drugs pffff
zeker 3 ster
geweldige film
allen kloten grafic's
Cosa_Nostra
-
- 12 berichten
- 7 stemmen
Deze film is ZO extreem slecht, heb er geen woorden voor. Het rare is, dat ik de film van begin tot eind heb gezien dwz dat de film ZO slecht was dat ik em gewoon wilde afkijken of het geen grap was. Dat waren 88minuten in me leven die ik never nooit meer terug krijg, dat er in de 21ste eeuw (kwa techniek foefjes etc) nog ZULKE slechte effects op het doek kunnen komen gaat mijn gedachtegang te boven.
Super slechte acteurs ook, ik ga haast denken dat het gewoon vakkenvullers bij de lokale supermarkt zijn.... ik wil 0.0 geven, lukt helaas niet. dus een 0.5
Thomas83
-
- 4024 berichten
- 3630 stemmen
Heerlijk foute film. Die titel alleen al. Die al alles prijsgevende filmposter verpest ook al een hoop. Op zich ook wel opvallend dat een vrij groot gedeelte van de film nog in daglicht is, dat zie je niet zo vaak bij dit soort films. Hoewel gezegd moet worden dat het beeld zo onscherp is dat je alsnog amper wat ziet. Echt bizar slechte beeldkwaliteit voor een film uit 2005. Verder zijn ook nog een hoop andere dingen amateuristisch, maar dat maakt het wel hilarisch. Vooral om de heel heel slechte special-effects op het einde heb ik smakelijk kunnen lachen.
Lennert
-
- 2412 berichten
- 1400 stemmen
Ik heb geloof ik in de tussentijd toch echt teveel Asylum films gezien, want bij vlagen waren de special effects lang niet zo slecht als ik had verwacht (de scene bij nacht waar de Sasquatch die meid met het fototoestel besluipt was best goed opgezet, waardoor de effecten niet zo erg leken). Tenminste, tot het hilarische einde waar de beestjes in grote troepen in het daglicht rond gingen rennen, want daar is het net iets te duidelijk nep.
Verder heeft de hele film qua acteerwerk en dialogen weer niet veel om handen. Had slechter gekund, het is gewoon allemaal wat ongeinspireerd. Het ergste is in dat opzicht die afgrijselijk kitscherige soundtrack die ervoor zorgt dat elke scene over komt als een gemiddelde GTST aflevering. Verder is het allemaal qua gore ook wat tam en zijn de sporadische pogingen tot coole oneliners gewoonweg pathetisch.
En toch heb ik me stiekem best vermaakt, al heeft dat voornamelijk een hoop te maken met de sasquatch die een vrouw optilt om haar daarna naar een man te gooien met zo'n hoge snelheid, dat het bizar is dat hij haar zonder iets te breken opvangt. Zoals verwacht dus erg slecht, maar hij verveelt ook weer niet echt.
lois022
-
- 5 berichten
- 1 stemmen
ZO SLECHT! hartstikke nep, ik zou denken dat ie uit de '70 jaren komt. Het monster dat erin voorkomt is zo nep! 0 sterren!
killer13
-
- 673 berichten
- 8089 stemmen
ultimate horrorbox 2 gekocht. dit was de 1ste er van. visueel een ramp, slecht acteerwerk en nergens echt vermakelijk. laat deze maar aan de kant liggen net zoals de andere 2 films van die box.
Aapje81
-
- 2227 berichten
- 5185 stemmen
Het kan slechter dan Ed Wood!!
Laat ik allereerst zeggen. Ik koester altijd veel sympathie voor dit soort films. Goedkope monsters die op een koddige manier halve volkstammen om zeep helpen zijn immers altijd wel leuk. Maar bij deze Sasquatch Hunters kun je niet meer spreken van een B film maar eerder van een C of zelfs D film.
Het is moeilijk om te bepalen wat nu het meest verschrikkelijke aan deze film was. Dat het aapje er slecht uit gaat zien dat weet je van te voren. Maar dat het acteerwerk, de dialogen, het camerawerk en vooral de verschrikkelijke muziek nog veel slechter zouden zijn had niemand kunnen denken.
De film boeit zo weinig dat het werkelijk waar moeilijk is om hem helemaal uit te kijken. De eindscene is dan weer wel lachwekkend. En het enige verdere hoogtepunt is het uiterlijk van de blonde Juliana Dever als de fotograaf die gelukkig niet al teveel dialoog heeft.
Kortom een ontzettend slechte film die serieus een gooi doet naar de titel van slechtste film allertijden. Als dit de insteek van makers was dan is het een meesterwerk 
willcuypers
-
- 7 berichten
- 1 stemmen
Gisteren weer te zien op RTL7. Zelden zoiets slechts gezien. Ongeloofwaardige plot. Mensen lopen doelloos door het beeld, houterige dialogen, veel sluip- en kruipwerk door de bossen, totaal geen benul bij de 'Rangers' hoe om te gaan met het gevaar, etc. Duidelijk een low-budget film die op een zaterdagmiddag in elkaar werd gedraaid. Een niemendalletje.
Yvonne78
-
- 26 berichten
- 19 stemmen
Man slechte film is dit. Slechte special effects en totaal niet spannend. Had 'm van de week opgenomen en vanmiddag gezien. Nou heb 'm meteen verwijderd, 88 minuten verspilling bah. Leek wel een film uit de jaren 70 of zo. Ik raad 'm dus zeker niet aan!
jippie2010
-
- 2612 berichten
- 8082 stemmen
Met dit fantastisch stemgemiddelde MOET ik deze film zien. Of een film vol ergernissen, of zo fout dat hij stiekem weer een beetje goed is. Ik ben benieuwd
De recorder loopt vanavond...
ElPablo
-
- 124 berichten
- 871 stemmen
Zo te lezen heeft rtl een abonnement op deze film.
Wat een droefenis tot nu toe.
Bij bassie en adriaan wordt nog beter geacteerd.
-aad-
-
- 23 berichten
- 74 stemmen
Toevallig tegen deze film aangelopen. Dacht eerst, mede gezien het tijdstip, dat het een pornofilm was, zo slecht dat het is qua beeld, wijze van filmen en acteerwerk (en wat seksuele insinuaties)... Nee deze ga ik niet afkijken. De gemiddelde filmacademie kan volgens mij een betere film afleveren.
cma
-
- 75 berichten
- 0 stemmen
Wat hierboven staat van -aad- dat had mijn review kunnen zijn. Ik heb hem met een half oog gekeken en dan tot ca. minuut 45. Daarna heb ik hem ook nog wel door laten draaien, want ik neem films praktisch altijd op. Die decoders van KPN die draaien hier overuren
Wordt het niet eens tijd voor Moviemeter om in decimalen te kunnen stemmen, dus vanaf 0,1 t/m 10,0. Nu dan maar een 0,5, maar dat is te veel eer voor dit prutswerk.
jippie2010
-
- 2612 berichten
- 8082 stemmen
Haha, pulp van de bovenste plank natuurlijk,
maar ook daar zijn liefhebbers voor 
Geen cult-film te noemen, maar wel heerlijk slecht. *1,5
hauwie30
-
- 10 berichten
- 10 stemmen
Gisteren deze film gezien. Ondanks de slechte beoordeling vond ik hem best nog vermakelijk.
Er was een constante spanning, wat actie, enkele ( misschien niet zo bedoelde ) grappige momenten zoals toen de sasquatch die vrouw weggooid of die andere persoon meermaals tegen de grond kwakt.
Special effects konden uiteraard beter maar heeft me eigenlijk niet echt gestoord. Rolluiken naar beneden, lichten uit en de film op en hij is best wel te pruimen.
Ben wel liefhebber van het genre
frans123
-
- 4459 berichten
- 1184 stemmen
ZO SLECHT! hartstikke nep, ik zou denken dat ie uit de '70 jaren komt. Het monster dat erin voorkomt is zo nep! 0 sterren!
Ik dacht precies hetzelfde toen ik de film opzette.; "Leuk , jaren 70...!!!" theatrale foute muziek al a Bonanza..lol
Niet te geloven.
Het laatste nieuws

Nederlandstalige misdaadserie 'Blind Sherlock' nu te zien op Netflix

'Hacksaw Ridge' van Mel Gibson wordt vanavond uitgezonden op televisie

Biografisch sportdrama 'The Smashing Machine' vanaf nu te streamen op HBO Max

Controversieel? Castleden over spraakmakende horrorserie 'The Beauty': 'Zet je aan het denken'
Bekijk ook

Link
Horror / Thriller, 1986
23 reacties

The Invisible Boy
Familie / Sciencefiction, 1957
3 reacties

When Dinosaurs Ruled the Earth
Avontuur / Sciencefiction, 1970
11 reacties

4D Man
Sciencefiction / Horror, 1959
4 reacties

The Land Unknown
Avontuur / Fantasy, 1957
3 reacties

First Man into Space
Horror / Sciencefiction, 1959
4 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

