Genre: Actie / Thriller
Speelduur: 101 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Zwitserland / Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Simon Fellows
Met onder meer: Wesley Snipes, Tamzin Outhwaite en Martin Wheeler
IMDb beoordeling:
4,8 (7.900)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot 7 Seconds
"Timing is everything."
Jack Tuliver (Wesley Snipes), een voormalige soldaat van de speciale eenheid met oneervol ontslag, is de afgelopen jaren woonachtig en werkzaam als een professionele dief in Europa. Zijn huidige klus omvat het bestelen van drie geldwagens die tezamen de opbrengsten van 20 casino's, zo'n $20 miljoen, vervoeren. De overval neemt een totaal andere wending wanneer een derde partij zich in de strijd mengt. Ternauwernood weet hij te ontsnappen waarbij hij, zonder dat hij het weet, iets waardevols meeneemt. Echter de criminelen willen het - koste wat kost - hebben, terwijl hij ook gezocht wordt door de Roemeense politie en zelfs door de NAVO.
Externe links
Acteurs en actrices
Jack Tuliver
Sgt. Kelly Anders
Spanky
Suza
Alexsie Kutchinov
Vanderbrink
Underhill
Grapini
Tool
Banner
Video's en trailers
Reviews & comments
DiDa
-
- 3648 berichten
- 2800 stemmen
Deze film van Snipes is een typische dtv film. Maar deze b-film hoeft daarom nog niet meteen slecht te zijn.
7 Seconds is gewoon een simpel actiefilm. Hoewel simpel, het verhaal is soms wat chaotisch en glijdt heel snel van je af. Maar je kijkt deze film, neem ik aan, voor de actie. Op dat gebied doet de film het wel goed. Het eerste half uur van de film is bijzonder goed voor een actiefilm. Daarna kakt de film jammer genoeg heel snel in. Vervolgens krijgt de film het laatste kwartier weer wat vaart en actie.
De film bevat verder ook wat leuke humor. De interactie tussen Snipes en de bad guys is wel leuk. Vooral die scene op het station. De bad guys zijn verder niet zo heel leuk. Vooral de trillende vent werkt meer op de lachspieren dan dat je hem ziet als een tough guy. Maar wel vermakelijk....
7 Seconds behoort niet tot Snipes' betere werken, maar is toch wel te pruimen. Met name door de goede actiescenes, Snipes zelf, zijn bloedmooie tegenspeelster en de toch wel leuke humor. Hetgeen wat de film nekt is het oninteressante verhaal en de chaotische uitwerking daarvan.......2.5 ster
Vader81
-
- 82 berichten
- 118 stemmen
Ik wil er niet veel woorden aan vuil maken, maar dit is niet echt Snipes beste film.
1.5*
Abby
-
- 8 berichten
- 33 stemmen
Een zeer aparte film om te zien.
sommige stukken zijn de moeite waard,
al vallen sommige dingen me zwaar tegen 
Maar het blijft een film om toch te kijken.
Funky Junky
-
- 93 berichten
- 996 stemmen
Het was het kijken tog wel waard. Gewoon een lekkere tussendoor actiefilm. 3.5*
Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5315 stemmen
Ik vond dit best wel een spannende en vermakelijke actieprent. Toegegeven, er zijn betere films met Wesley Snipes. Maar heb toch van deze film genoten.
aimane
-
- 72 berichten
- 0 stemmen
Dit is wel een mooi film erg spannend doet me denken aan bad boys 1/2
wilmau
-
- 22 berichten
- 20 stemmen
vondt het een vrij goede film, het verhaal is vrij simpel maar ja dat weet je met dit soort films. wesley snipes is weer zoals gewoonlijk goed. een 3.5
Roel-
-
- 1978 berichten
- 584 stemmen
Matige film. Verhaal was vrij verwarrend en mijn aandacht bleef niet aldoor bij de film. Al met al wel de moeite waard als je je verveelt maar meer ook niet.
2,5 *
HorrorFilms4Life
-
- 181 berichten
- 1720 stemmen
Voor een actiefilm best oke
Leuke actie en er gebeurd hier en daar wel wat
Er zitten zelfs wel een paar grappige stukjes in.
2.5*
Stallion
-
- 196 berichten
- 238 stemmen
Leuk tussendoortje, deed me een beetje denken aan The Detonator, het eind dan. 2,5 sterren.
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Gewoon een leuk chipsfilmpje. leuk om zo nu en dan te kijken. Het verhaal is natuurlijk heel dun maar wat geeft het. Wesley Snipes speelt goed en de humor van hem is ook leuk(sisterfucker
) De actiescenes zijn ook wel in orde(met die overval bv) maar soms een beetje te snel in elkaar gezet. En nog als dieptepunt 2 leuke autoachtervolgingen. Ik vond Boekarest ook een goede locatie. In ieder geval beter dan die eeuwige LA.
Gewoon een prima actiefilmpje. Toch maar eens proberen als tussendoortje. 
3,5*
Ché Cliché
-
- 575 berichten
- 9193 stemmen
Tegenwoordig erg veel films vanuit mijn 2e land Roemenië. Alleen zijn al die films vrijwel ruk. 1,5 ster, meer is het niet waard. Recht toe, recht aan, alles al eens eerder gezien.
finalman
-
- 1767 berichten
- 1579 stemmen
heb em na goed half uur afgezet, zonde van de tijd..
Lol, deed ik ook
Vandernagel
-
- 404 berichten
- 0 stemmen
Wat zit die Wesley Snipes in een neerwaartse spiraal. Zowel hij als zowat iedere acteur/actrice en figurant leveren erg slechte acteerprestaties. Het verhaal is niet om naar huis te schrijven en zit vol vreselijke dialogen en clichès. Alleen de lokatie (Roemenië) is "interessant" hoewel dat natuurlijk meer met de kosten te maken heeft dan iets anders. Deze film is als een doos die verpakt is in prachtig cadeaupapier in de vorm van heel veel actie en de naam Wesley Snipes. Zodra je dat eraf haalt krijg je een lelijke doos te zien waar, bij opening, totaal niets inzit.
2,0 sterren
Tommeh
-
- 7317 berichten
- 3296 stemmen
Een aaneenschakeling van clichés, plotholes, slechte dialogen en belachelijke oneliners. Bij het begin van de zoveelste achtervolging (waarbij schijnbaar elke keer zoveel mogelijk auto's geramd moesten worden) kraamde de (uiteraard) blonde dame Not Again! uit.
Ze haalde de woorden uit m'n mond. 0.5*
N_SANE
-
- 248 berichten
- 211 stemmen
Ik heb deze film in 3 dagen gekeken en ben er net klaar mee. Een film die mijn aandacht helemaal niet vast kon houden. Het verhaal is ontzettend verwarrend met allerlei terugblikken. De dialogen zijn slecht. Het lijkt erop dat de acteurs helemaal geen zin hebben om te acteren. Veel gebeurd met tegenzin en dat merk je in hun praten en doen. Er gebeuren veel onlogische dingen in en er komen allerlei fouten in die zo simpel op te lossen zijn. Snipes loopt bijvoorbeeld in hun tuin zeer opvallend. De gezichten van de beveiligers zijn zijn kant toegekeerd maar niemand die hem ziet?? Hadden ze makkelijk op kunnen lossen door de bewakers met hun rug naar Snipes te zetten. Vervolgens 'bevrijdt' hij die andere bruine man. Die bedankt hem en loopt doodleuk weg. Hoe weet hij waar hij naar toe moet en hoe weet hij zo zeker dat hij geen beveiligers tegen het lijf zal lopen? Hij loopt doodleuk weg zodat zijn rol er weer op zit. Walgelijk ook hoe klappen niet echt aankomen. Kom op, draai die camera wat meer naar links of rechts en het lijkt er wel op dat de persoon in kwestie echt geraakt wordt.
Er zijn nog veel fouten op te noemen maar ik hou het hier bij.
De achtervolging op het eind was waardeloos. Een politieauto knalt een andere auto van de zijkant en die vliegt spontaan in brand? Verder kloppen de dialogen in de auto tijdens deze achtervolging ook niet. Ze zijn beiden zo rustig, kalm, koel etc. Kom op, een beetje realistisch overkomen is echt niet veel gevraagd?
En dan te zwijgen over zijn 'Rambo'-actie wanneer hij dat huis in gaat! Kon deze film misschien wel beter 7 Invisible Seconds heten!
De tegenspeelster was daarentegen weer wel om te smullen.
1* voor de 'actie'-scenes die op 1 hand te tellen zijn én de mooie dame met haar witte kleding.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Wat is Wesley Snipes afgezakt zeg...
Van topfilms als Blade tot dit soort zielige pulp. Cliche tot in het treurige, een simpel verhaal en zeer matige acteerprestaties.
B niveau, als het geen C niveau al is.
2*
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
En nog als dieptepunt 2 leuke autoachtervolgingen. *
Eeeh, ik bedoelde hoogtepunt

Schiedammer
-
- 442 berichten
- 438 stemmen
Een hele matige actiefilm met een heel simpel verhaal. Maar dan gaat het tegenwoordig toch om in dat soort genre. Alles moet zo goedkoop mogelijk ( set in Roemenie ) om daarna zoveel mogelijk kogels in een anderhalf uur te doen. Kortom voor mij zeker niet meer waard dan 2*.
Skeleton
-
- 96 berichten
- 621 stemmen
Een redelijk film die wel leuk is om een keer op een avond te kijken. Maar meer dan dat verdiend deze film niet!
xangadix
-
- 1618 berichten
- 4501 stemmen
*Geeuw* Die Snipes kan toch onderhand wel meer dan dit, zou je zeggen. En Tamzin moet ook weer snel terug naar haar hotel..!
Het laatste nieuws

Spaanse Netflix-film '100 Metros' doet het ontzettend goed: 'IJzersterk drama'

Netflix verruilt 'The Grand Budapest Hotel' voor 'The French Dispatch' van Wes Anderson

Nog niet gezien? 'Escape at Dannemora' kijk je nu gewoon op SkyShowtime

Catherine O'Hara (71) overleden: van deze films zou je haar onder meer kunnen kennen
Bekijk ook

Sultanes del Sur
Actie / Misdaad, 2007
10 reacties

The Contractor
Actie, 2007
78 reacties

Hero Wanted
Actie / Drama, 2008
129 reacties

Dirty
Misdaad / Thriller, 2005
51 reacties

The Detonator
Actie / Thriller, 2006
60 reacties

Unstoppable
Thriller / Actie, 2004
68 reacties
Gerelateerde tags
gijzelaarontvoeringgangsterhold-up robberyjachtwretchpolitiebratva (russian mafia)partnerrivaliteitovervalgeorganiseerde misdaadschietpartijone man armybucharest, romania pretty womancrime gone awry disorderdishonestychases and racesdaring rescuecriminal heroestough heroesconfined
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.



