• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.940 gebruikers
  • 9.369.475 stemmen
Avatar
 
banner banner

Saving Face (2004)

Drama / Komedie | 91 minuten
3,27 69 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Alice Wu

Met onder meer: Michelle Krusiec, Joan Chen en Lynn Chen

IMDb beoordeling: 7,4 (15.025)

Gesproken taal: Engels en Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Saving Face

"A romantic comedy about right, wrong and everything in between."

Wil is een ambitieuze Chinees-Amerikaanse jongedame die leeft in twee verschillende werelden. Aan de ene kant is ze een talentvolle medicijnenstudente en lesbienne en aan de andere kant zit ze vast aan haar familie en oude waarden en normen. Vooral haar moeder, een weduwe, zit haar constant dicht op de huid en regelt bovendien afspraakjes met mannen voor haar. Wanneer moeder wegens omstandigheden ook nog bij Wil moet intrekken, zal er hoe dan ook iets moeten gebeuren.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Wilhelmina 'Wil' Pang

Hwei-Lan Gao - Ma

Vivian Shing

Jay - Neighbor

Wai Gung-Grandpa

Wai Po- Grandma

Little Yu

Stimson Cho

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87585 berichten
  • 12833 stemmen

voor het superschattige einde.

Volgens mij ook de eerste keer dat ik titan voorben bij een gay / lesbian / travestieten film. Aardige film verder. Niet erg speciaal, maar mooi sentimenteel, zonder al te veel zwaar drama, en met een hoop leuke, luchtige momenten.

Een beetje een 'weinig aan de hand' film, die vooral op het einde erg mooi weet uit te pakken. Zoals gezegd niet bijster origineel, degelijk maar alles behalve apart camerawerk of editing, doodnormale score ... maar ergens werkt het gelukkig wel allemaal.

Misschien zitten de twee schattige en mooie Chinese lesbiennes er ook wel voor iets tussen .

Ik doe een aardige 3.5*. Geen moment verveeld, en hier en daar waren er enkele mooie stukken. Prachtige afsluiter erbij, en we hebben een erg fijn tussendoortje. Geen zware film verwachten, gewoon een luchtige kijk op een nogal ouderwetse Chinese leefwereld midden in het moderne Amerika. Aanradertje.


avatar van maxo922

maxo922

  • 691 berichten
  • 627 stemmen

Leuk voor een keertje

Qua drama een iets zwakker filmpje, maar bij vlagen zeer humoristisch. Chemie tussen de dames is redelijk maar ik had graag iets meer passie in de vrij scenes gezien. Vond dan ook de muziek keuze soms erg ongepast. Beetje 'wannebe-a-gay' muziek, iets te veel van het goede.

Humor is dus wel erg leuk en vaak perfect ge-timet. Ook fijn dat er een zekere combinatie in zat. Een beetje subtiel Amerikaanse humor, dan weer de 'poep, scheet' Chinese humor. Leuk.

Einde is natuurijk niet origineel, had ik ook niet verwacht, misschien zelfs niet gewild...

*3,0


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Gezellige, vrolijke film van Alice Wu over een ongehuwde zwangere vrouw van middelbare leeftijd en haar lesbische dochter, die nog uit de kast moet komen. De avonturen van de dochter zijn geïnspireerd door Wu’s eigen ervaringen.

Vlot verteld verhaal, met spitse dialogen en een aantal kolderieke momenten. Joan Chen en vooral Michelle Krusiec laten beiden overtuigend acteerwerk zien. Erg mooi.