• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.271 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Stöned Age (1994)

Komedie | 90 minuten
2,57 15 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: The Stoned Age

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: James Melkonian

Met onder meer: Michael Kopelow, Bradford Tatum en China Kantner

IMDb beoordeling: 6,2 (5.689)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Stöned Age

Nacht na nacht rijden Joe en Michael doelloos rond in hun Blauwe Torpedo op zoek naar mooie vrouwen. Onderweg komen ze Tack tegen, die hun voorstelt aan een paar toffe buitenlandse vrouwen. Joe heeft zo zijn bedenkingen, maar Michael en Tack zitten op dezelfde lijn.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7089 berichten
  • 3220 stemmen

Leuke vermakelijke rock-stoner-comedy film!
De film begint al met 1 van de beste Hardrock nummers uit de geschiedenis namelijk het nummer Paranoid van Black Sabbath, deze muziek paste echt perfect op het mooie in elkaar gezette intro.
Hierna valt de film een beetje weg, het eerste kwartier is erg sterk maar daarna krijgt de film last van wat minder gevulde momenten, gelukkig wordt dit alles weer ruim goed gemaakt bij het 2de deel van de film! de goede muziek blijft wel door de hele film heen zitten maar het intro nummer blijft voormij de beste die te horen is in deze film.
Ook een stukje van Focus is te horen en natuurlijk Blue Oyster Cult die wel een beetje centraal staan in dit plot.

Het einde was vol met clichés maar dit viel natuurlijk ook wel te verwachten met een plot en een film naam als deze.

Kortom: Simpel filmpje met een erg sterk intro, redelijk goed geacteerd en genoeg leuke situaties om vermakelijk te zijn.

Trouwens, op het einde na de aftiteling zie je nog even snel een paar band members van Blue Oyster Cult

3,5 sterren.


avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7089 berichten
  • 3220 stemmen

Nog steeds behoorlijk ondergewaardeerd zie ik wel, het mag dan wel niet echt een bijzondere film zijn maar vermakelijk is tie zeker.
Het enige minpuntje vond ik dat de beweegredenen van het personage van China Kantner niet helemaal waren te volgen. Eerst doet ze de hele tijd als of ze geen sloerie is om het dan vervolgens als nog met Hubbs te doen?

Voor de rest blijft The Stoned Age voor mij toch wel een lekker filmpje!
Stem blijft het zelfde.


avatar van Apollinisch

Apollinisch

  • 21297 berichten
  • 0 stemmen

Mescaline schreef:
Het enige minpuntje vond ik dat de beweegredenen van het personage van China Kantner niet helemaal waren te volgen. Eerst doet ze de hele tijd als of ze geen sloerie is om het dan vervolgens als nog met Hubbs te doen?
Dat doet ze omdat ze in de veronderstelling is dat Joe het op dat moment met Lanie doet (wat haar niet per se minder een sloerie maakt). Later in de film verwijt Hubbs Joe immers dat hij er toch niet voor gegaan is. Hij doet dat waar Jill bij is, die duidelijk een mengeling van opluchting en schaamte ervaart (opluchting omdat Joe het toch niet met Lanie heeft gedaan, schaamte omdat zij wel met Lanie heeft aangepapt).

Geweldige film trouwens. Grappig, doorspekt met heerlijk jargon, en veel meer. Niet beter dan Dazed & confused, zoals op de poster wordt beweerd, natuurlijk niet, maar dat is dan ook voor nog geen handvol films weggelegd. Wel een absolute aanrader voor liefhebbers daarvan. En wat wat mij betreft zelfs 1 van de beste 150 films ooit.