• 15.795 nieuwsartikelen
  • 178.174 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.599 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cookers (2001)

Horror | 96 minuten
2,33 38 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Dan Mintz

Met onder meer: Brad Hunt, Cyia Batten en Patrick McGaw

IMDb beoordeling: 5,7 (890)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Cookers

"This Crystal Meth House Is Haunted"

Een trio drugsdealers besluit in een oud en verlaten huis hun drugs te bewerken. Als tijdens dit proces allemaal onverklaarbare dingen gebeuren denken ze dat dit misschien met de drugs te maken kan hebben, of zou het toch aan het huis liggen?

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tasha27

Tasha27

  • 34 berichten
  • 34 stemmen

Zag de titel 'Cookers' voorbij komen op internet en besloot de dvd te bestellen daar ik wel van het genre horror hou. Ik weet echter niet wat ik van deze film moet denken. Het geheel blijft zich maar afspelen in dezelfde, akelige en sinistere ruimte. De drie hoofdpersonen blijven eindeloos doorzeuren en elkaar het leven zuur maken. Steeds als ik dacht dat er iets ging gebeuren, kabbelde het geheel weer door. Als uiteindelijk alles mis gaat wat er mis kan gaan, eindigt de film op een absurde wijze waar ik geen touw aan vast kan knopen. Uit dit verhaal had veel meer gehaald kunnen worden. Het enige pluspunt vind ik de manier waarop de twee hoofdpersonen hun rol als verslaafde neerzetten. Dit komt erg realistisch over. De mimiek, de constante hallicunaties cq. psychotische belevingen, de bewegingsdrang, de achterdocht en paranoïa. Leuk om gezien te hebben en er dus over mee te kunnen discussiëren, maar daar is alles mee gezegd. Mijn beoordeling: 1 ster / B-film.