• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.010 acteurs
  • 198.997 gebruikers
  • 9.371.602 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bad News Bears (2005)

Komedie / Sport | 113 minuten
2,73 221 stemmen

Genre: Komedie / Sport

Speelduur: 113 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Richard Linklater

Met onder meer: Billy Bob Thornton, Greg Kinnear en Marcia Gay Harden

IMDb beoordeling: 5,8 (23.946)

Gesproken taal: Spaans en Engels

Releasedatum: 26 januari 2006

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bad News Bears

"The bases are loaded... so is the coach."

Een voormalig profhonkbalspeler wordt aangetrokken om het jeugdteam The Bears te gaan coachen. Hij moet het bedroevend slechte team naar het kampioenschap leiden ten koste van hun aartsrivalen, The Yankees.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Morris Buttermaker

Roy Bullock

Amanda Whurlitzer

Toby Whitewood

Mike Engelberg

Tanner Boyle

Miguel Agilar

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Lad

Lad

  • 5700 berichten
  • 0 stemmen

Leuk avondfilmpje.


Mensen moeten niet constant lullen over het feit dat er weer een film is met hetzelfde verhaal. Als je het goed bekijkt is alles al een keer gedaan. Iedere film is al een keer gemaakt en iedere plaat is al een keer uitgebracht. Het gaat er gewoon om om met iets origineels te komen. Is hier niet gebeurd. Maakt de film niet gelijk slecht. Ik geef hem toch 3 punten omdat ik me goed vermaakt heb.


avatar van Bla

Bla

  • 769 berichten
  • 2146 stemmen

Ondanks dat er toch een paar geslaagde grappen inzaten en de scheldende kinderen een welkome verandering waren is het verhaal al zo belachelijk vaak uitgekauwd dat ik hier niet meer dan 2* voor kan geven.


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10839 berichten
  • 8280 stemmen

Een remake die ik eindelijk niet eens zoveel slechter vind als het origineel, dat ik meer kon waarderen. Thornton doet het prima, met hulp van pracht oneliners ('You guys look like the last shit I took') en dialogen (al had hij van mij nog wat grover mogen zijn!). Ook heeft men de kids wat gemoderniseerd en veranderd (het rolstoel zat niet in het origineel).

Minder dan het origineel:

- De dochter: matige actrice en Tatum was gewoon leuker en meer een 'jongensmeisje'

- De coole Kelly Leak was véél cooler in het origineel. Hier is ie eigenlijk maar een homobaby.

- Het einde: waarom het onsportieve "See you next year, bitches!" ? Volgens mij zat at niet in het origineel, waar de Bears betere verliezers en dus winnaars waren!


avatar van the new guy

the new guy

  • 1731 berichten
  • 1591 stemmen

Nou dit was echt een leuk filmpje. Waar in Bad Santa Thornton echt de show steelt zijn het hier de kinders. Leuk om te zien dat zij de grofste zijn. Uiteraard een filmpje zoals een miljoen anderen, maar de kids voegen hier echt wat toe.


avatar van b00ts

b00ts

  • 695 berichten
  • 4599 stemmen

Veel bijzonders was het niet, maar het blijft jammer dat ze dergelijke films zo laat uitzenden.


avatar van Leno

Leno

  • 5921 berichten
  • 4402 stemmen

Thornton speelt op de automatisch piloot maar ook dan is hij goed te pruimen. Verder spelen de spelertjes lvan zijn team euke rollen en matchen leuk met de rol van Thornton. Heel grappig wordt het nooit, maar het luchtige verhaal is wel amusant en als tussendoortje prima te doen.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7584 berichten
  • 7493 stemmen

Leuke film die lekker wegkijkt.


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

Diegene die Amanda speelde is overleden in 2012.

Sammi Kane Kraft - IMDb - m.imdb.com


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

Bad Santa als Honkbal coach, geweldig en zo veel humor. Aantal kids waren echt zo komisch. En het eind is eens wat anders maar zeker wel leuk.


avatar van Decec

Decec

  • 6741 berichten
  • 8583 stemmen

Een matig komedie/familie/sport film...

Matig/flauw verhaal...

Matig acteerwerk...

Bekende acteurs Billy Bob Thornton en Greg Kinnear...

Mooi HD kwaliteit breedbeeld...

Prima achtergrond geluid/muziek

(Dolby Digital)...


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12839 stemmen

Linklater toch.

Maar even los van zijn gebrek aan inbreng, je vraagt je toch af waarom iemand het origineel van deze film zou willen remaken. Horror franchises zijn er ook vaak schuldig aan, maar dit soort genrefilms zitten zo vastgeroest in hun genreclichés dat er maar weinig verschil zit tussen een remake en een random andere film binnen het genre.

Allicht wat namen en personages die hetzelfde zijn, maar ook daar heb je gewoon weer de typepersonages. Ik heb het origineel nooit gezien, toch heb ik deze film al een keer of 30 gezien denk ik. Oude knorpot die tegen z'n zin een jeugdteam vol losers moet coachen. Iedereen depressief, dan een klik waarna alles steeds beter gaat. Dramadipje voor de laatste wedstrijd natuurlijk en dan op naar ... ach, laat ik het vooral niet spoilen.

Linklater is compleet onherkenbaar. Je zou kunnen denken dat hij een Rodriguezje gepoogd heeft, maar die weet z'n kinder/jeugdfilms ten minste nog een smoelwerk mee te geven, hoe afzichtelijk ook soms. Dit is gewoon bandwerk. Gelukkig zit Thornton er nog in, wiens rol inderdaad wat op Bad Santa lijkt, maar dan toch een beetje braver.

't Is allemaal veel te bekend terrein, en dat vooral binnen een genre waar ik toch al niet zoveel mee heb. Dat dit dan nog gerekt wordt tot 110 minuten is eigenlijk te gek voor woorden.

2.0*