• 17.761 nieuwsartikelen
  • 183.735 films
  • 12.700 series
  • 35.090 seizoenen
  • 658.702 acteurs
  • 200.836 gebruikers
  • 9.501.292 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Moderns (1988)

Drama | 126 minuten
2,66 19 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 126 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Alan Rudolph

Met onder meer: Keith Carradine, Linda Fiorentino en John Lone

IMDb beoordeling: 6,6 (2.220)

Gesproken taal: Engels en Frans

Releasedatum: 20 april 1989

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Moderns

"Paris, 1926... there was nothing more modern."

De jonge Amerikaanse kunstschilder Nick Hart is zoals veel van zijn intellectuele landgenoten gefascineerd door het leven in Parijs. Als hij zich door een rijke kunstverzamelaar laat overhalen replica's te gaan maken van eigentijdse meesterwerken, krijgt dat onverwachte gevolgen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Movsin

Movsin

  • 8424 berichten
  • 8488 stemmen

Het kunstenaarsmilieu uit het Parijs van de twintigerjaren wordt een eerder bederflijk en bedrieglijk cachet toebedeeld en dat is ook het enige van de film dat zal bijblijven want het verhaal betekent niets, de dialogen zijn even flauw en zelfs de acteurs, misschien op Geraldine na, kunnen nooit overtuigen. Trouwens aan de karaktertekening is geen touw aan vast te knopen.


avatar van blurp194

blurp194

  • 5947 berichten
  • 4453 stemmen

Een film waarin iemand als Hemingway als een buitenstaander gespeeld wordt door een extra. Alsof het al niet genoeg was om Linda Fiorentino in je cast te hebben, en dan nog in een film in de twenties, dat ze de hele tijd in de jurken uit die tijd rondloopt. De ultieme femme fatale. Het is die lach. Zelfs in een mislukte en door de tijd vergeten film als deze.

Wat ging er fout? Allereerst de casting van Carradine - wat een volkomen zouteloze zak hooi is hij. En dan ook Wallace Shawn nog, vaak grappig maar hier absoluut niet op zijn plaats. Kevin J. O'Connor als Hemingway, alsjeblieft. Je zou het de casting kunnen vergeven als er iets uit gesproken had als 'maar we hebben Linda Fiorentino'. Maar dat wist toen nog niemand. Ja, serieus, iemand dacht toen 'we hebben Keith Carradine, we kunnen achteroverzitten'. 'We hebben Genevieve Bujold, ons werk is gedaan'.

Als tijdsbeeld is het ook al een volkomen miskleun, alles wat die hele generatie bewoog ontbreekt. Had er een movable feast van gemaakt, wat een onvergetelijke film had het kunnen zijn. Ja, zelfs met deze cast.