• 18.113 nieuwsartikelen
  • 185.043 films
  • 12.869 series
  • 35.443 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.202 gebruikers
  • 9.524.984 stemmen
Avatar
 
banner banner

El Apóstata (2015)

Drama / Komedie | 80 minuten
2,38 8 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 80 minuten

Alternatieve titel: The Apostate

Oorsprong: Spanje / Frankrijk / Uruguay

Geregisseerd door: Federico Veiroj

Met onder meer: Álvaro Ogalla, Marta Larralde en Bárbara Lennie

IMDb beoordeling: 5,7 (772)

Gesproken taal: Spaans

Plot El Apóstata

"Leaving the church can be a real test of faith."

Om het verleden af te zweren en een nieuwe toekomst te verwelkomen schrijft Tamayo, een man van in de dertig, zich bij allerlei instanties en gemeenschappen uit. In zijn moeizame zoektocht naar een nieuwe toekomst wordt hij geconfronteerd met het verleden, zijn relatie met zijn nicht, de zonden die hij tijdens zijn jeugd beging, zijn spiritualiteit en het pad wat zijn vader bewandelde, maar ook met de zoete vruchten en beloften van zijn nieuwe toekomst en zijn vernieuwde volwassenheid.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

On demand-aanbod

Momenteel geen streamingopties beschikbaar.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van david bohm

david bohm

  • 3116 berichten
  • 3511 stemmen

Behoorlijk saaie film waarbij naast wat verwikkelingen met vrouwen en de uitschrijving uit enkele kerkelijke registers vrijwel niets gebeurt. Het tempo van de vertelling is ook behoorlijk laag.

Gelukkig is de speelduur kort.