• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.201 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.946 stemmen
Avatar
 
banner banner

Clockstoppers (2002)

Avontuur / Sciencefiction | 94 minuten
2,32 203 stemmen

Genre: Avontuur / Sciencefiction

Speelduur: 94 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jonathan Frakes

Met onder meer: Jesse Bradford, French Stewart en Michael Biehn

IMDb beoordeling: 5,2 (15.670)

Gesproken taal: Tsjechisch, Mandarijn en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Clockstoppers

"The adventure of a lifetime, in a few mere seconds."

Wanneer Zack, de zoon van een wetenschapper, een high-tech horloge ontdekt die de moleculen van zijn lichaam sneller laten bewegen, waardoor de tijd in de rest van de wereld stil lijkt te staan, lijkt het alsof hij de ultieme superkracht heeft ontdekt. Wanneer hij samen met een vriend gebruik maakt van het apparaat, moet er zo snel mogelijk een manier gevonden worden om de effecten terug te draaien.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Jeugdig. Iets te kinderlijk, al zorgen de cast en het idee dat het voldoende wegkijkt. Maar er kon meer uitgehaald worden, stukken meer.

3*


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Tja, misschien leuk voor de kids...maar ondanks het leuke idee en een paar geslaagde scènes zoals Zack die voor het eerst de kracht van zijn horloge ontdekt bij zijn vriendin wordt de hele opzet rond de high-tech horloge zwak en flauw uitgewerkt. De scène met de DJ groepen in de dancing was rampzalig uitgewerkt.

3/10