• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.977 gebruikers
  • 9.370.487 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mondo (1995)

Drama | 80 minuten
3,32 11 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 80 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Tony Gatlif

Met onder meer: Ovidiu Balan, Philippe Petit en Pierrette Fesch

IMDb beoordeling: 7,3 (631)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mondo

Op een zomerse dag verschijnt een jongen van ongeveer tien jaar in de straten van Nice. Hij heeft geen familie, geen bezittingen en is nooit naar school geweest. Maar hij heeft een briljante glimlach. Mondo voelt zich het meest thuis in tuinen, velden en aan de kust. De drukte van de stad lijkt hem te overweldigen. Hij is goed in overleven, in wegrennen van de politie en van bedreigende volwassenen. Én hij zoekt een familie.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Robi

Robi

  • 2526 berichten
  • 2525 stemmen

Best een mooie en niet alledaagse film. Het verhaaltje is weliswaar flinterdun (ook al zit er een soort van filosofie achter) over een jongetje in Nice en de mensen die hij daar ontmoet. Maar als je het verhaal meer ziet als een kapstok om van het ene mooie beeld naar het andere te komen en het geheel meer als een observatie ziet dan het vertellen van een verhaal, dan valt er zeker een hoop te genieten aan deze film. En de algehele sfeer komt ook allemaal erg sympathiek over.