• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.954 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.992 acteurs
  • 198.987 gebruikers
  • 9.370.973 stemmen
Avatar
 
banner banner

What Alice Found (2003)

Drama / Misdaad | 96 minuten
2,67 3 stemmen

Genre: Drama / Misdaad

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: A. Dean Bell

Met onder meer: Emily Grace, Judith Ivey en Bill Raymond

IMDb beoordeling: 6,5 (1.070)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot What Alice Found

Een jong arm meisje komt door een aardig stel in aanraking met de trucker-prostitutie. Ze wordt door hen meegezogen in de duistere wereld van sex en drugs.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Lekker Amerikaans, in de goede betekenis. Roadmovie waarin een naïef meisje in contact komt met een echtpaar in een camper die haar wel willen helpen als haar auto het heeft begeven. Maar het echtpaar heeft duistere bedoelingen. Wat de film zo leuk maakt, onderhoudend en bij vlagen ook wel spannend is dat je als kijker, net als het meisje, ongewild valt voor de charmes van het echtpaar. Oké, ze deugen niet, maar zijn ze echt slecht? En het meisje is ook niet zo onschuldig en dom als ze eruit ziet.

Lekker tussendoortje en onderhoudend tot het laatste moment.