• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.923 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.308 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mil Nubes de Paz Cercan el Cielo, Amor, Jamás Acabarás de Ser Amor (2003)

Drama / Romantiek | 80 minuten
2,75 4 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 80 minuten

Alternatieve titel: A Thousand Clouds of Peace Fence the Sky, Love; Your Being Love Will Never End

Oorsprong: Mexico

Geregisseerd door: Julián Hernández

Met onder meer: Salvador Alvarez, Gloria Andrade en Llane Fragoso

IMDb beoordeling: 5,6 (604)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mil Nubes de Paz Cercan el Cielo, Amor, Jamás Acabarás de Ser Amor

Gerardo is een 17-jarige tiener en is erg verdrietig omdat zijn vriend Bruno hem in de steek heeft gelaten. Hij is echter vastbesloten om alleen maar de goede dingen over Bruno te onthouden. Dan vindt hij een brief van Bruno; er is echter maar een maar... de brief is niet aan Gerardo gericht.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Na 'El Cielo Dividido' (Broken Sky) de tweede film die ik van deze regisseur gezien heb en het is me weer niet meegevallen. Mooie beelden, maar dan is dan ook alles meegezegd. Echter, ik moet ook bekennen dat ik niet tot de categorie mensen behoor die beeldende films als een kunstobject beschouwen. Smaken verschillen nu eenmaal. Gelukkig!