• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.282 stemmen
Avatar
 
banner banner

Under One Roof (2002)

Romantiek | 76 minuten
3,25 6 stemmen

Genre: Romantiek

Speelduur: 76 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Todd Wilson en Robin Feinberg

Met onder meer: Jay Wong, James Marks en Sandra Lee

IMDb beoordeling: 5,7 (569)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Under One Roof

"A new romantic erotic comedy!"

Daniel Chang woont samen met zijn moeder in een huis. Zijn moeder wil graag oma worden en steekt veel tijd in het vinden van een geschikt Chinees meisje voor Daniel. Als ze een nieuwe huurder voor een vrije kamer in het huis vindt (Robert) wordt Daniel verliefd op hem. Nu is het de vraag voor Daniel of Robert ook homo is en hoe hij zijn moeder van de zoektocht naar een schoondochter moet afbrengen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Madeliefje

Madeliefje

  • 180 berichten
  • 705 stemmen

Heel schattig allemaal, maar het kwam toch niet helemaal over. De chemie was er net niet genoeg, en buiten de oma waren er ook niet echt leuke andere personages. En die moeder was veel te snel om. Er was gelukkig wel wat humor en inderdaad, de hele sfeer was fijn. Al met al best te behappen