• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.383 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.645 acteurs
  • 199.107 gebruikers
  • 9.378.047 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tre Uomini e una Gamba (1997)

Komedie | 100 minuten
2,72 40 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titel: Three Men and a Leg

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Aldo Baglio en Giacomo

Met onder meer: Aldo Baglio, Giovanni en Giacomo

IMDb beoordeling: 7,7 (13.164)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tre Uomini e una Gamba

Drie broers rijden van Noord- naar Zuid-Italie om er een huwelijkplechtigheid bij te wonen, namelijk die van de jongste broer. Ze hebben een bijzonder kunstwerk meegenomen, een been, voor de schoonvader. Maar dat verdwijnt al snel.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Aldo / Al / Ajeje Brazorf / Count Dracula

Giovanni / John / ticket inspector / Gino

Giacomo / Jack / passenger / Michele

Chiara / Giusy

Eros Cecconi

Giuliana Cecconi

Father of the child at the service station

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5140 berichten
  • 2357 stemmen

Ehm.. Waar heb ik net naar gekeken? En gisteren? En eergisteren? Ik heb er ruim drie keer over gedaan om deze film helemaal uit te zitten. Nadat ik de eerste keer gewoon gestopt was omdat ik me kapot verveelde, wilde ik hem eigenlijk direct een van de twee laagste cijfers geven en hem vergeten. Toch vond ik ook dat ik er wat te min van had gezien misschien. Dus keek ik verder en het werd inderdaad een heel klein stukje beter. Maar het was nog steeds niet erg interessant. Vandaag heb ik dus het laatste stuk uitgezeten en ik kom tot dezelfde conclusie na het laatste screenshot. Ergens was hij misschien wel aardig, maar hij was tegelijkertijd ook echt slecht vond ik. Het is een Italiaanse film, en ik geloof niet dat ik die ooit eerder heb gezien maar het acteerwerk vond ik niet echt goed. Het verhaal is rommelig, maar vooral oninteressant. Het einde is nogal vreemd.. En daarbij heb ik geen een keer hoeven lachen. Terwijl deze werd omschreven als 'de grootste Italiaanse komedie' (op mijn DVD-hoes). Nu koste hij maar 1 euro. En echt vervelend was hij (over het algemeen genomen) niet. Maar hij wist me ook niet genoeg te boeien. Enkele leuke momenten om te zien en daar houd het ook bij op. Ik zat te twijfelen tussen anderhalve ster en twee sterren, ik zal hem dan ook nog het laatste geven. Maar het scheelt echt niet veel.

2*