• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.911 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.959 gebruikers
  • 9.370.041 stemmen
Avatar
 
banner banner

Nobody Lives Forever (1946)

Drama / Film noir | 100 minuten
3,10 10 stemmen

Genre: Drama / Film noir

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jean Negulesco

Met onder meer: John Garfield, Walter Brennan en Geraldine Fitzgerald

IMDb beoordeling: 7,1 (2.214)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Nobody Lives Forever

"I killed a man for this kiss so you better make it good !"

Nick Blake (John Garfield) is een tragische ex-militair annex gokbaas. Na een verblijf in een militair hospitaal keert hij terug naar zijn thuisbasis Manhattan waar hij ontdekt dat zijn lief het met een ander houdt; een 'ander' die hem ook nog eens 50.000 dollar lichter heeft gemaakt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Gladys Halvorsen

Toni Blackburn

Charles Manning

Bellboy, The Marwood Arms

Shake Thomas

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:

avatar van mrklm

mrklm

  • 11374 berichten
  • 9897 stemmen

Acceptabel, maar routinematig romantisch drama waarin een WOII-soldaat terugkeert naar zijn liefje en ontdekt dat die zijn spaargeld heeft verbrast door een roekeloze investering in een nachtclub. Nick Blake [John Garfield] wil zijn twijfelachtige praktijken van voor de oorlog eigenlijk achter zich laten, maar gebrek aan geld en een hernieuwde kennismaking met Pop Gruber [Walter Brennan] verleiden hem tot het meewerken aan een zwendelzaakje dat ten koste moet gaan van rijke weduwe Gladys Halvorsen [Geraldine Fitzgerald]. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan en Nick valt als een blok voor zijn beoogde slachtoffer. Oeps! John Garfield is altijd de moeite van het bekijken waard en er zijn genoeg interessante karakters om de boel interessant te houden. Heel origineel is het echter niet.


avatar van Bobbejaantje

Bobbejaantje

  • 2260 berichten
  • 2062 stemmen

Film noir met een vleug romantiek waarin John Garfield de rol op zich neemt van crimineel met peperkoeken hart. Geraldine Fitzgerald neemt de vrouwelijke hoofdrol voor haar rekening als lijdend voorwerp. In feite vond ik de rol van Faye Emerson interessanter maar de subplot met deze dame was al na de intro van de film uitgespeeld, dient ter kennismaking met het karakter van Garfield. Het karakter van Fitzgerald komt me ook wat al te naïef over om het echt leuk te houden. Ik vind wel dat ze op zich niet slecht acteert, er goed uitziet en een mooie stem heeft. En da’s ook al iets waard.
Het scenario van W.R. Burnett beslaat grotendeels een dialooggedreven plot, die vooral interessant blijft voordat Fitzgerald achter de ware aard van Garfield komt. Nadien zakt de spanningsboog, de finale met bescheiden shoot out ten spijt.
De regie van Jean Negulesco en het camerawerk van Arthur Edeson is degelijk, zonder in aanmerking te komen voor een schoonheidsprijs.

Conclusie. Eerder een middelmatige film waarin ik vooral genoten heb van Garfields’ acteerprestatie. De rest heb ik er dan maar bijgenomen.


avatar van clubsport

clubsport

  • 3810 berichten
  • 6939 stemmen

prima misdaadverhaal met een dosis romantiek erbij ,Garfield is goed met de dames en gebruikt dat talent voor zijn zwndelpraktijken .

Maar als hij verliefd wordt op zijn beoogde volgende slachtoffer wil hij eruit stappen , tot groot ongenoegen van enkele van zijn partners .

Garfield is een wat minder bekende acteur uit de oude doos maar hij is vaak wel erg sterk in het spelen van de opvliegende bad boy met een gouden hart.

Geraldine Fitzgerald kende ik als actrice totaal niet maar ze is een mooie verschijning en acteert hier ook prima.

De rest van de bijrollen zijn ook goed ingevuld met 2 die extra opvallen ,Doc en POP .