• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.285 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.084 gebruikers
  • 9.376.493 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sparkle (1976)

Drama / Muziek | 98 minuten
2,93 7 stemmen

Genre: Drama / Muziek

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Sam O'Steen

Met onder meer: Irene Cara, Philip Michael Thomas en Lonette McKee

IMDb beoordeling: 6,7 (2.032)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sparkle

"From downtown to uptown"

Drie zussen uit Harlem vormen een groep zangeressen genaamd Sister and the Sisters. Sister komt in aanraking met drugs, terwijl Sparkle uiteindelijk eindigt als beroemdheid. Deze film vertelt hoe drugs Sisters relaties en haar leven vernietigden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Bubblez

Bubblez

  • 2060 berichten
  • 2502 stemmen

Deze eens bekeken in voorvreugde voor Sparkle 2012,

Ik vond het een matige film. Het geheel is donker en geeft te weinig voeding om het publiek te vermaken. In vergelijking met andere musicalfilms is dit meer een speelfilm met muzikale elementen dan andersom. En dat is prima als je dat verwacht, maar ik verwachte juist een Dreamgirls-achtige film. In tegenstelling tot die film, bevat deze weinig kleur en gelukkige momenten. Er is weinig sparkle aan deze film.

Het middenstuk is best sterk, maar helaas valt de film dan toch terug in de duisternis van het eerste deel en is er simpelweg weinig belevenis. Vooral de cameravoering in het eerste deel irriteerde me; vaak is de focus een complete mismatch.

Leukste (en meest herkenbare) nummers; Hooked on your love en (giving him) Something he can feel.Grappig dat Philip Michael Thomas (Tubbs uit Miami Vice hier een grote rol in speelt.)