Genre: Actie / Avontuur
Speelduur: 91 minuten
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk / Duitsland / Frankrijk / Zuid-Afrika
Geregisseerd door: Philippe Martinez
Met onder meer: Jean-Claude Van Damme, Valerie Tian en Tony Schiena
IMDb beoordeling:
5,5 (10.677)
Gesproken taal: Engels, Frans en Turks
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Bekijk via Prime Video
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Donderdag om 22:10 uur op RTL 7
Plot Wake of Death
"Revenge was all he had left."
Ben Archer is een voormalig incasseerder van de Franse maffia uit Marseille die de gruwelijke moord op zijn vrouw wil wreken door in zijn eentje de strijd aan te gaan met een machtige Chinese bende. Tijdens zijn wraakoefening ontfermt Ben zich over een klein meisje dat de geadopteerde dochter van de Chinese bendeleider blijkt te zijn.
Externe links
Acteurs en actrices
Ben Archer
Sun Quan
Han
Kim
Tony
Raymond
Cynthia Archer
Max (as Anthony Fridjohn)
Mac Hoggins
Nicholas Archer
Reviews & comments
damon
-
- 1887 berichten
- 0 stemmen
Ringo Lam heeft ontslag genomen als regisseur........een goed teken?
damon
-
- 1887 berichten
- 0 stemmen
check de trailer: http://www.bauermartinezstudios.com/current_projects/wake_of_death.html
donnie B.
-
- 632 berichten
- 0 stemmen
trailer en site zien er goed uit. betekent dit dat er eindelijk weer eens een goede actiefilm met Van Damme komt?? In de herfst van 2004 in de VS in de bios. Dus zal nog wel ff duren voordat ie hier in de videotheek ligt.... (bioscoop zal wel overgeslagen worden)
sn@ke
-
- 2077 berichten
- 888 stemmen
Weer het bekende wraakverhaaltje. Raar dat Ringo Lam ontslag nam , hij werkte toch al meerdere keren goed samen met Van Damme. Maar ziet er best ok uit met de slowmotion-gunfights en zo te zien is Van Damme weer in topvorm, al kan hij niet acteren. Zijn films zijn steeds wel vermakelijk.
Captain Pervert
-
- 4648 berichten
- 2101 stemmen
Met zijn vorige films In Hell (clichématig maar verder goed geacteerd), en in mindere mate Replicant, verraste Van Damme me op een positieve manier. Zijn loopbaan lijkt van een paar jaar bagger weer naar acceptabel niveau te gaan (Bloodsport, Timecop).
De engelse plotsummary van deze film deed mij begin dit jaar al watertanden:
"After his wife is brutally murdered, an ex-cop wages war against the Chinese triads."
We hebben wraak, Van Damme, een verleden als agent, en Chinese gangsters die het gaan ontgelden. Ik kan bijna niet wachten. 
Don Gregorio
-
- 34 berichten
- 35 stemmen
zojuist de film gezien, maar viel helaas tegen, zijn films niet meer zoals ik gewend ben van vroeger jammer
Fiend
-
- 295 berichten
- 1700 stemmen
Een film met een goed verhaal van JcvD. Goeie aktie, komt wat traag opgang. Maar zeker een van de betere van JcvD.
3,5*
dvddeventer
-
- 6 berichten
- 1 stemmen
lijkt me een goede film.is ook al een tijd geleden dat er een goede films van hem is uitgebracht
Captain Pervert
-
- 4648 berichten
- 2101 stemmen
"Wake of Death" heeft een matig script, maar deze aaneenrijging van wraakfilm-clichés wordt op een zodanig stijlvolle manier gefilmd dat ik zeer aangenaam verrast werd. Dus Martinez, respect. Jean-Claude van Damme zet een voor zijn doen ongekend goede acteerprestatie neer. De rest van de cast gaat wel. Het geheel wordt muzikaal omkleed met een best goede score.
Een paar puntjes van kritiek: dat Fransosenduo houdt er maar rare praktijken op na. Ik kon niet echt sympathie voor hen opbrengen (met die boor enzo), en ik was er dan ook niet rouwig om toen die twee kerels omgelegd werden.
Ook heeft Van Damme in deze film een verleden in Marseille, maar ik vraag me af waarom hij dan Ben Archer heet en niet *kuch* oh, volgens het woordenboek is "archer" ook het Franse woord voor boogschutter.
Nou ja.
En Van Damme is meer bezig met schieten dan knokken, en dat is toch ook wel jammer.
Verder heeft Van Damme (die een tijd lang niet vies was van alcohol en verdovende middelen) een erg rauwe kop gekregen, hij kan onderhand beter als badguy gecast worden denk ik 
De film is 3 sterren waard, maar omdat het een zeer positieve wending is in de carrière van Jan Kloot geef ik er 4 voor.
Ga zo door, muscles!
donnie B.
-
- 632 berichten
- 0 stemmen
Vond het ook wel een ok actiefilmpje. Helaas weer weinig martial-arts van de heer Van Damme, maar dat schijnt helemaal recht getrokken te worden in zijn aankomende 'Kumite'.
En zoals captain pervert al zei, en ik al eerder vermeldde bij een Van Damme film, is het niet eens zo'n gek idee als hij eens een keer in een wat grotere film genoegen neemt met een goede bijrol als de 'badguy'. Dat zal zijn carriere zeer zeker een positieve impuls geven!
Captain Pervert
-
- 4648 berichten
- 2101 stemmen
Ja inderdaad!
Van Damme als badguy. En dan Christopher Lambert, Steven Seagal en Eric Roberts als de goodguys (dat is pas een league of extraordinary gentlemen!).
Die vier heren moeten wat funds samenschrapen en die film marketen als een gek. Maar ja, ondernemersgeest is vaak ver te zoeken bij B-acteurs
donnie B.
-
- 632 berichten
- 0 stemmen
He, het grootste gedeelte vd acteurs is B-acteur, maar een klein gedeelte is A-listed. Maar onder die B-acteurs bevinden zich een groot aantal zeer goede acteurs! (zoals bijvoorbeeld Eric Roberts).
Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
Hoe beter Van Damme begint te acteren... hoe slechter zijn films. Ik begrijp niet waarom hij niet gewoon doet waar hij goed in is. Hij is goed in het maken van simpele knokfilms (Bloodsport, Wrong Bet en Kickboxer) Dus doe dat dan gewoon, want hij zal nooit goed genoeg kunnen acteren om serieus genomen te worden als acteur.
satdoxter
-
- 14 berichten
- 66 stemmen
Zeker een van de betere films van JCVD, wat betreft acteer prestaties.
Het verhaal leek me in het begin lijken op A Man Apart, toch zit hier een heel ander in mijn ogen veel hardere vorm van geweld.
Al met al ik heb me absoluut niet verveeld, sommige momenten waren zeer heftig.
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Was aardig verbaasd over het feit dat van damme best nog een redelijk goede acteerprestatie neerzette, en dat mag toch wel een verbetering genoemd worden. Pluspunten waren de muziek en de mooie drama/actie vermenging en overgangen en van damme zelf dus, ook het camerawerk was dik in orde. Minpunten waren dat er betrekkelijk weinig echt goede vechtscene's erin zaten en de film traag op gang komt en daarna maar af en toe een boost krijgt, naar mijn mening te weinig actie dus. Al met al een vermakelijke film weer eens met van damme en geen regelrechte bagger, maar ook net niet top genoeg om over de 3 sterren te komen. ***
damon
-
- 1887 berichten
- 0 stemmen
Wat een film
totaal niet wat je verwacht van JCvD 4*
grijzepelgrim
-
- 5 berichten
- 0 stemmen
Een vrij redelijke film, een film voor zo eens tussendoor. Zitten grove stukken in die mij de kriebels bezorgde. Ik geef deze film 3 sterren
loco
-
- 8 berichten
- 6 stemmen
kvind wel een goede film, een van de betere(want na de replicant, dat ook al matig was tot derailed denk ik waren het redelijke flop films) enige irritante alleja beetje toch waren die twee fransen die bij die scene met de boor constant zaten te roepen en zo
maar toch een 4
vicento
-
- 8 berichten
- 2 stemmen
van damme die acteert ik ben geschokeert ff heel serius het een goede film te kijken pluspunten goed camers werk en leuke verhaal lijn.
minpunten konden betere actie scenes gebruiken maar toch een echt film die onderhoud...........van damme blijf zo door gaan please een oude fan..mazzel
morpheus
-
- 1034 berichten
- 675 stemmen
Van Damme lijkt inderdaad beter te acteren maar Wake of Dead is voor de rest een triest uitgevoerd hoopje B film cliche's dat het gewoon bijna fout is. De meesten zullen dan ook hun heil zoeken in de actiescenes.
De eerste 70 minuten bevat geen enkele noemenswaardige actiescene. Het laatste kwartier geeft ons een redelijke crossmotor achtervolging door een winkelcentrum en een matige auto achtervolging met aan het eind natuurlijk de benzinetruck die, u raad het al ontploft. De laatste 5 minuten krijgen we dan nog een aantal gevechten met onderdanen van de slechterik die meestal niet meer dan 4 moves bestrijken.
Normaal gesproken zou het nu enigzins goedkoop overkomen als de held in een groot gevecht met de aardsvijand zou belanden, maar na bijna 80 minuten van cinematische ellende was het mijn laatste grijntje hoop op nog enige vorm van entertainment. U raad het echter al, zelfs dat heeft deze film niet. Ik geef geen 0,5 want ik vind van Damme vooruit gegaan maar als je in zo'n vehicle als dit speelt is dat positieve effect nihil in het totaalbeeld. Niet in de mooie cover trappen bij de videotheek! 
*
tomahawk1973
-
- 49 berichten
- 75 stemmen
redelijke goeie film van JC niet verwacht.Zette een goede prestatie neer.
jex
-
- 266 berichten
- 6413 stemmen
Saaaaiiie film met wat goed gefilmde actie scenes maar over het algemeen te dramatisch, dat neem je vooral niet serieus in een Van Damme film. Zijn vorige film was ook al te serieus met hetzelfde thema dacht ik, zijn vrouw werd dan ook vermoord.
Het laatste nieuws

Heb jij de Netflix-docu 'The Man With 1000 Kids' al gezien? 'Maag draaide om'

Maker 'The Abandons' is boos op Netflix: 'Destructief voor Hollywood en Wall Street'

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen
Bekijk ook

Walk on Water
Drama / Thriller, 2004
34 reacties

Thirty Seconds over Tokyo
Oorlog / Drama, 1944
18 reacties

Dark Blue
Misdaad / Drama, 2002
56 reacties

Undisputed II: Last Man Standing
Actie / Misdaad, 2006
103 reacties

In Hell
Actie / Thriller, 2003
150 reacties

6 Bullets
Actie / Misdaad, 2012
151 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





