• 17.599 nieuwsartikelen
  • 183.287 films
  • 12.653 series
  • 35.009 seizoenen
  • 658.426 acteurs
  • 200.735 gebruikers
  • 9.490.483 stemmen
Avatar
 
banner banner

Diva Futura (2024)

Drama | 128 minuten
1,33 3 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 128 minuten

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Giulia Louise Steigerwalt

Met onder meer: Pietro Castellitto, Barbara Ronchi en Denise Capezza

IMDb beoordeling: 6,0 (951)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Diva Futura

In de jaren 80 wordt de filmstudio Diva Futura opgericht door Riccardo Schicchi die zich hiermee op de pornowereld richt. Onder zijn begeleiding veranderen onder meer de vrouwen Ilona Staller, Moana Pozzi en Eva Henger in wereldsterren. Door de grote media-aandacht schoppen Staller en Pozzi het zelfs tot politici. Echter is niet alles schone schijn voor de leden achter Diva Futura daar ze te maken krijgen met vele beproevingen, jaloezie en tegenstrijdigheden die de porno-industrie in een puinhoop achterlaten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Riccardo Schicchi

Debora Attanasio

Eva Henger

Ilona Staller

Massimiliano Caroletti

Mauro Biuzzi

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Collins

Collins

  • 7569 berichten
  • 4519 stemmen

In Italië in de jaren 1980 en 1990 zorgt Riccardo Schicchi voor een revolutie door met zijn productiemaatschappij Diva Futura pornofilms te produceren. Onder zijn leiding vinden gewone meisjes als Ilona Staller, Moana Pozzi en Eva Henger dankzij de opkomst van abonnee-tv en de videorecorder hun weg naar Italiaanse huiskamers en later ook buitenlandse huiskamers. Ik kan me die tijd en een paar van die films herinneren en vooral daarom leek Diva Futura me een interessante biopic toe.

Diva Futura is echter een oninteressante film. De film is geen singuliere biopic maar een wirwar van wel vijf biografische verhalen die wanordelijk met elkaar zijn verweven. Alle zijn bijzonder oppervlakkig en bijzonder saai. De film die werd geregisseerd door Giulia Louise Steigerwalt die ook het draaiboek vervaardigde, vertelt een verhaal dat liefde, seks en misbruik amper van elkaar laat verschillen. De indruk wordt gevestigd dat Diva Futura een warme familie is binnen het kille en hatelijke land van de porno. Ik kreeg de indruk dat het script de historie behoorlijk romantiseerde.

En wat een oninteressant script. Geen enkele biografische verhaallijn vertoont enige diepzinnigheid. Geen enkel personage vertoont meer dan eendimensionale diepte. De dialogen zijn van een niveau dat je ondermaats mag noemen. De aankleding is saai. De film creëert een sfeer die zo nietszeggend is dat allerhande drama en tragedie die de personages treffen je totaal niet raken. Daarnaast is het vreemd dat Diva Futura als film die zich afspeelt in de wereld van de seks zelf geen seks of naakt vertoont. De paar zeer terloopse seconden dat er vanuit een ooghoek sprake is van een beetje bloot, tellen eigenlijk niet. De film slaagt er wonderwel in om alles dat ook maar enigszins boeiend zou kunnen zijn, te negeren.

Diva Futura is een slechte film. Een slechte film met een fijne jazzy soundtrack. Dat wel. De muziek was het enige aspect aan de film dat me aansprak.