• 16.433 nieuwsartikelen
  • 180.220 films
  • 12.398 series
  • 34.342 seizoenen
  • 651.713 acteurs
  • 199.727 gebruikers
  • 9.421.864 stemmen
Avatar
 
banner banner

Black Site (2022)

Actie / Thriller | 93 minuten
2,29 62 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Sophia Banks

Met onder meer: Michelle Monaghan, Jason Clarke en Jai Courtney

IMDb beoordeling: 4,5 (4.976)

Gesproken taal: Engels en Turks

Plot Black Site

CIA-agente Abby Trent geeft de leiding aan een ondergrondse, geheime faciliteit waar gevaarlijke en risicovolle gevangenen worden opgesloten. Enkele dagen voordat Abby naar een nieuwe werkplek wordt overgeplaatst, brengt een speciale eenheid een doelwit van hoge waarde binnen: Hatchet. Hij staat erom bekend zijn vijanden op een gruwelijke manier te doden. Voor Abby is zijn gevangenneming persoonlijk, omdat hij haar man heeft gedood. Hoewel Abby vastbesloten is om wraak te nemen, stort haar plan al snel in chaos als Hatchet ontsnapt en een bloedig spel begint.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van AniSter

AniSter

  • 2353 berichten
  • 1899 stemmen

Wat een ellende. Waardeloos en onwaarschijnlijk. De setting was behoorlijk nep. Het acteren zeer matig. Het plot sloeg nergens op en het einde was de voorspelbaarheid zelve. Geen idee wie hiervan blij wordt.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2556 berichten
  • 2297 stemmen

Matige thriller. Het verhaal wankelt aan alle kanten en is niet heel realistisch. De uitwerking is vrij wisselvallig. Aan de ene kant zitten er best wat spannende momenten in en is de film best boeiend. Aan de andere kant zitten er zulke rare plotwendingen in en nemen de makers het allemaal veel te serieus, wat behoorlijk botst met elkaar. De actiescenes zijn best hard en grof. Visueel is het wel erg matig met slechte special effects. Het acteerwerk is verder wel in orde. 2.5


avatar van mrklm

mrklm

  • 11931 berichten
  • 10217 stemmen

Op een afgelegen, zwaar beveiligde ondervragen geheime agenten de man [Jason Clarke] die verdacht wordt van een aanslag in Istanbul waarbij het gezin van agent Trent [Michelle Monaghan] om het leven kwam. De man ontsnapt uit de ondervragingsruimte, met als gevolg een race tegen de klok om te voorkomen dat deze ‘Hatchet’ het gebouw ontvlucht voordat het in permanente lockdown gaat. Trent wil de man koste wat kost in leven houden; collega Miller [Jai Courtney] denkt daar anders over. Plot en scenario zijn allesbehalve bijzonder, maar de sterke cast, een hoog tempo en prima actiescènes maken een onderhoudende popcornfilm.