• 15.910 nieuwsartikelen
  • 178.747 films
  • 12.256 series
  • 34.049 seizoenen
  • 648.610 acteurs
  • 199.203 gebruikers
  • 9.384.338 stemmen
Avatar
 
banner banner

OSS 117: Alerte Rouge en Afrique Noire (2021)

Komedie | 116 minuten
2,75 16 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 116 minuten

Alternatieve titels: OSS 117: From Africa with Love / OSS 117: Red Alert in Black Africa

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Nicolas Bedos

Met onder meer: Jean Dujardin, Pierre Niney en Fatou N'Diaye

IMDb beoordeling: 5,8 (6.744)

Gesproken taal: Frans en Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot OSS 117: Alerte Rouge en Afrique Noire

Het jaar 1981. Hubert Bonisseur de La Bath, alias OSS 117, is terug. Voor een nieuwe missie, die gevaarlijker is dan ooit, wordt hij gedwongen om samen te werken met een jonge collega, de veelbelovende OSS 1001. Slagen de twee erin hun opdracht tot een goed einde te brengen?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Hubert Bonisseur de la Bath / OSS 117

Serge / OSS 1001

Armand Lesignac

Zéphyrine Bamba

Micheline Pierson

Roland Lépervier

Léon Nkomo

Le broussard

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9989 berichten
  • 4665 stemmen

Ik vind hem véél slechter dan de twee voorgaande. Le Caire Nid d'Espions (3,5*) blijft voor mij de beste van de drie. Hier krijg je met bijzonder flauwe humor af te rekenen zeg. OSS was al schlemielig maar was in de vorige films nog grappig. Nu is hij ronduit onuitstaanbaar. Komt er dan nog bij dat heel wat humor betrekking heeft op Franse TV-cultuur en politiek waardoor sommige grappen voor het niet-Francofiele publiek door de mazen van het net zullen glippen. Speelt zich ook af begin jaren '80 waardoor de retro sfeer minder goed zit. Ik wijt de mislukking toch vooral aan het feit dat Michel Hazanavicius niet meer van de partij is.