• 15.780 nieuwsartikelen
  • 178.141 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.194 acteurs
  • 199.041 gebruikers
  • 9.373.582 stemmen
Avatar
 
banner banner

Uncle Peckerhead (2020)

Komedie / Horror | 97 minuten
2,68 17 stemmen

Genre: Komedie / Horror

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Matthew John Lawrence

Met onder meer: Chet Siegel

IMDb beoordeling: 5,9 (2.971)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Uncle Peckerhead

Een punkband bestaat uit bassist Judy, gitarist Max en drummer Mel. De punkband gaat op tournee en krijgt onderweg te maken met een vleesetende belager. Het uitstapje verandert in een ware nachtmerrie wanneer de bandleden steeds meer half opgegeten lichamen zien.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10831 berichten
  • 8921 stemmen

Grinnik...Als aan het begin de weinig serieus te nemen titelkaart 'Gebaseerd op een waargebeurd verhaal' wordt getrokken, had de film al een puntje voor! Wat echter volgt is een heerlijke vrolijke charmante film over de punkrock-band DUH die bestaat uit drie moderne komische stereotype leden die je volgt tijdens hun eerste tour. In die vorm van een natuurlijke roadmovie lijkt het bij elke bocht mis te gaan. Als Oom Peckerhead op de eerste avond van hun reis er om middernacht een beetje een bloedbad van maakt, bepaalt dit hoe de rest van de reis verloopt...Eigenlijk is het meer een film over een monster en zijn rockband-vrienden.

De film begint ook prima met bloed. En ook al zijn ze er niet vaak, de scènes waarin Peckerhead zijn ding doet, (maar zeker voldoende) zijn erg fijn! Er was een mooie hoeveelheid gebruik van praktisch effect en bloed als het nodig was, en ze hielden het bloed absoluut niet tegen. Er wordt ook nooit echt gezegd wat Peckerhead eigenlijk is, maar het lijkt het meest op een zombie, dus houden we het maar op een Part-Time zombie? Het is ook niet heel belangrijk want de sterkste kwaliteit is het ontwapende spel van de vier personages en het ontbreken van voorgebakken Hollywood-humor. Daarnaast waren de enkele uitgevoerde liedjes die volgens mij speciaal voor de film waren geschreven, erg goed passend. Ja dit was een plezierige film!


avatar van Pazmaster

Pazmaster

  • 2776 berichten
  • 5877 stemmen

Meh, valt tegen. Een B-film met een zeer matige cast en een slap verhaaltje. Grappig is het trouwens ook niet, op een enkele glimlach na heb ik er niet om kunnen lachen. Komische horror is niet mijn ding, ik snap ook de fun niet zo van overdreven veel rondspuitend bloed.