• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.311 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Runners (2020)

Actie | 98 minuten
1,76 17 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joey Loomis en Micah Lyons

Met onder meer: Micah Lyons

IMDb beoordeling: 4,5 (1.340)

Gesproken taal: Engels

Plot The Runners

"They took his sister. They will regret it."

Ryan zorgt na de dood van zijn ouders voor zijn zusje Zoe. Tijdens een feestje wordt Zoe ontvoerd door een jongeman die haar wil verkopen aan meedogenloze criminelen. Ryan begint aan een race tegen de klok en probeert Zoe te redden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van XanderJ

XanderJ

  • 220 berichten
  • 4178 stemmen

Man, man, man.

Woorden schieten te kort. Geen goed debuut voor Netty Leach


avatar van xxERWINxx

xxERWINxx

  • 1876 berichten
  • 985 stemmen

Vandaag bekeken, best een goede film over een zusje (17 jaar) en haar broer die samen leven (met nog een andere huisgenoot) sinds hun ouders zijn overleden, zij luistert slecht naar haar broer en spijbelt veel en trekt zich niets aan van wat hij zegt.

Ondertussen gaat zij naar een feestje waar ze wordt ontvoerd en meegenomen in een camper door een stel mensenhandelaars, ondertussen is de broer naar haar op zoek en ontdekt wat er met haar is gebeurd.
Het 2e deel speelt zich meer af in een grote hangar waar zij (zusje) naar toe gebracht word en waar nog veel meer meisjes en vrouwen zijn (en werken) als slaven.

Ondertussen word ook de politie ingelicht door een vriendje van het meisje en met behulp van het SWAT team stormen ze de hangar binnen

Doet veel denken aan de film: 'Taken' met Liam Neeson, deze is wat ruwer.
Veel actie ook en schietpartijen en gevechten, goed einde ook en redelijk spannend, het meisje speelt erg goed, haar broer speelt wat houterig en ziet er niet echt uit als een stoere vent.
Toch vind ik ''Taken'' wat mooier en spannender 'maar deze film heb ik mij zeker vermaakt.

Een film over mensenhandel in Amerika wat helaas over de hele wereld voorkomt, waargebeurd verhaal dus.


avatar van schumacher

schumacher

  • 4575 berichten
  • 4276 stemmen

B-filmpke maar nog niet de slechtste b-film die ik heb gezien, er bestaat veel minder goed nog dan dit.

Je weet waar je je aan kan verwachten: geen te hoogstaande acteerprestaties, de meid deed het nog degelijk maar die 2 venten waren slecht. Het verhaal op zich was op zich niet slecht, gebeurt in het echt ook toch?

Maar natuurlijk de manier waarop, de uitwerking kon veel beter.


avatar van Fonzo

Fonzo

  • 138 berichten
  • 315 stemmen

Wel een heel slechte film, topschutter die ontvoerder. Zo ongeloofwaardig.


avatar van Creative-lady

Creative-lady

  • 852 berichten
  • 752 stemmen

Ik vond het wel een mooie film. Eerst zegt Zoë tegen haar broer: "Ik haat jou", maar natuurlijk. Als je boos bent op iemand zeg je vanalles wat je natuurlijk niet meent. Want op het einde van de film zegt ze: "ik houd van jou." Maar het laatste? Klopt eigenlijk niet hé? Ryan was toch dood in de zee? Maar later was hij toch nog bij zijn zus. Hmmm...