• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.047 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.710 stemmen
Avatar
 
banner banner

La Nuit Venue (2019)

Drama | 95 minuten
3,12 4 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Frédéric Farrucci

Met onder meer: Camélia Jordana, Guang Huo en Yilin Yang

IMDb beoordeling: 6,4 (537)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot La Nuit Venue

Jin is een illegale immigrant en woont in Parijs. Hij werkt voor een frauduleuze taximaatschappij. De enige herinnering aan zijn verleden als dj in Beijing is de elektromuziek die hij in zijn auto luistert wanneer hij rijdt. Op een dag stapt Naomi, een aantrekkelijk escortmeisje, in zijn auto. Geïntrigeerd door de jongeman en verliefd op zijn muziek, besluit ze hem voortaan in te huren als chauffeur.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van nijkerkbert

nijkerkbert

  • 605 berichten
  • 776 stemmen

Zo'n film waarvan je niet weet wat je er van kan verwachten. En nu, na 90 minuten zit ik naar adem te happen!

Cinematografisch prachtig, de wondermooie beelden van een nachtelijk Parijs en aan de andere kant de rauwe beelden van Jin en Naomi. De twee hoofdrollen zijn prima gecast. Jin uiteraard als vereuropeesde Chinees en Naomi (Camelia Jordana) als nachtclubdanseres/ escortgirl.

Wat een prachtige verschijning is zij!

De chemie tussen de twee is voelbaar.

Dan is er nog de soundtrack, hallucinerend mooie Techno!

Een verhaal van twee mensen aan de zelfkant van het leven die samen een nieuw leven op proberen te bouwen. Een onverwacht einde ook.

Een zeer verdiende 4☆