• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.003 acteurs
  • 198.997 gebruikers
  • 9.371.563 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Marksman (2021)

Actie / Thriller | 108 minuten
2,79 429 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 108 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Lorenz

Met onder meer: Liam Neeson, Katheryn Winnick en Jacob Perez

IMDb beoordeling: 5,7 (48.437)

Gesproken taal: Engels en Spaans

Plot The Marksman

"Justice comes down to him."

Langs de grens tussen de VS en Mexico in Arizona heeft Jim Hanson, een veeboer en Vietnamveteraan, het moeilijk. Zijn geliefde vrouw is net overleden aan kanker en de bank staat op het punt zijn enorme eigendom af te nemen. Zijn rustige leven wordt plotseling verstoord door de onverwachte komst van twee illegale immigranten die de grens naar zijn land oversteken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van blackwolves

blackwolves

  • 691 berichten
  • 676 stemmen

weer ene van deze acteur goede actie film jammer hij heeft geen beloning voor zijn zorg en het vervullen

van de wens van de vrouw en moeder van deze jongen hij ondergaat nu jammer het zelfde lot als zijn hond maar voor de rest genoten van weer een prima actie film


avatar van panax

panax

  • 885 berichten
  • 876 stemmen

Goeie aktiefilm, met liam neeson!!

Roadactionmovie


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4404 berichten
  • 3090 stemmen

Typische Liam Neeson-film.

En dat is tegenwoordig amper een garantie voor kwaliteit. Integendeel, het is een label voor matige, voorgekauwde actiefilms. Ook The Marksman is de zoveelste in dat rijtje. Een eindeloos rijtje, zo lijkt het wel. Neeson zelf sloft op automatische piloot door deze matigheid, alsof hij het zelf ook allemaal wat beu is. De ravissante Kathryn Winnick is visuele opsmuk, maar het is nu ook niet dat zij een film zo veel beter maakt, zeker niet als eigenlijk alles middelmatigheid uitstraalt.

2


avatar van cor1946

cor1946

  • 1178 berichten
  • 1601 stemmen

Best goed om naar te kijken, het is geen hoogvlieger deze film.Liam is altijd goed om naar te kijken.


avatar van teigertje

teigertje

  • 2946 berichten
  • 2076 stemmen

Liam Neeson mag dan op leeftijd zijn, maar blijft een film ster van groot formaat.

Ook in deze film, waar hij zich ontfermt over een klein jongetje en zijn moeder die vluchten, voor een levensgevaarlijk drugskartel.

En hij als oud Vietnam veteraan met zijn trouwe hond, nog eenmaal de wapens moet oppakken.

Hij speelt in deze film, ijzersterk en naturel weer.

Ook het kleine jongetje speelt heel goed en dat geld voor de gehele cast.

Een realistisch overkomende aktie film, met ook ontroerende momenten.

Een film met de Super ster Liam Neeson die hier in deze film, ook weer laat zien wat hij kan.

Een zeer verrassende grandioze film.


avatar van fun in acapulco

fun in acapulco

  • 288 berichten
  • 1439 stemmen

En laten we een hoop geld verbranden! De reden? Onduidelijk