• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.535 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.938 acteurs
  • 199.143 gebruikers
  • 9.380.455 stemmen
Avatar
 
banner banner

Transnistra (2019)

Documentaire | 93 minuten
2,92 24 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Zweden / Denemarken / België

Geregisseerd door: Anna Eborn

Met onder meer: Tatyana Lipovskaya, Anatoly Nikolaevich en Alexander Stadnik

IMDb beoordeling: 6,7 (267)

Gesproken taal: Roemeense, Russisch en Oekraïens

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Transnistra

Een documentaire over de beleveniswereld van kansarme tieners in Transnistrië, een gebied dat zich na het verdwijnen van de Sovjet-Unie eenzijdig onafhankelijk verklaarde van Moldavië, maar dat door niemand wordt erkend. Middelpunt is Tanya, die haar beste vrienden aan het lijntje houdt terwijl ze al een vriendje in het buitenland heeft. Ze neemt de jongens mee naar de natuur en langs vervallen flats voor korte avontuurtjes of gewoon voor wat gezelligheid.

logo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Baboesjka

Baboesjka

  • 891 berichten
  • 1928 stemmen

Gezien op het filmfestival in Rotterdam. Ik heb me niet verveeld. Voor ik het wist was het afgelopen. Ik moet wel zeggen dat ik de gesprekken niet altijd interessant vond, en de film is erg open. Je krijgt weinig te weten over de achtergrond van de personages, en Tanya gaat weg, maar waar naartoe precies, en waarom moet één van de jongens naar een psychiatrisch ziekenhuis? Veel vragen blijven onbeantwoord. Wat ik fijn vind, is de omgeving waarin het zich afspeelt. De natuur, de dieren, de rust en de puurheid daarvan, en qua beeld vind ik het ook goed. Voldoende. 3*


avatar van close

close

  • 9 berichten
  • 9 stemmen

Omdat ik vooraf graag zo min mogelijk informatie tot me neem, werd ik aangenaam verrast door het prachtige camerawerk en de naturelle improvisaties van de jonge hoofdpersonen. Ook het ontbreken van een nadrukkelijke plot (spanningsboog, voorspelbaarheid) beviel uitstekend. Fantastisch dat een marginaal landje zo'n filmtalent kon voortbrengen! Ik voelde dan ook een lichte teleurstelling toen het een Zweedse documentaire bleek te zijn.

Heerlijke film.