• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.122 gebruikers
  • 9.378.870 stemmen
Avatar
 
banner banner

What Men Want (2019)

Romantiek / Komedie | 117 minuten
2,36 166 stemmen

Genre: Romantiek / Komedie

Speelduur: 117 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Adam Shankman

Met onder meer: Taraji P. Henson, Aldis Hodge en Richard Roundtree

IMDb beoordeling: 5,4 (34.542)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 14 maart 2019

Plot What Men Want

"She can hear men's thoughts. Let the games begin."

Ali is spelersmakelaar die door haar mannelijke collega's steeds opzij wordt geschoven. Op een dag beschikt ze over het vermogen om de gedachten van mannen te lezen. Ze besluit dit in haar voordeel te gebruiken en poogt als eerste de volgende superster binnen het basketbalwereldje binnen te halen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1954 berichten
  • 1686 stemmen

Best een leuke film. Maar niet meer dan dat. Er zitten veel flauwe momenten in de film. Maar ook een paar goede grappen. Jammer dat de stereotypes weer om je oren vliegen. De homo's worden weer als verwijfd en onderdanig weggezet. Jammer. De hoofdrolspeelster doet het goed. Leuke meid.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10276 berichten
  • 7286 stemmen

Vrouwelijke versie.

Deze variant op What Women Want uit 2000 is net als die film niet zo heel sterk. Het begint echter best vermakelijk als carrièrevrouw Taraji P. Henson zich als een heuse bitch opstelt en probeert te wedijveren met haar mannelijke collega’s. Niets hoogstaand, maar wel vermakelijk. Het gekke is dat zodra het echte verhaal begint, waarbij ze plotseling de gedachten van mannen kan lezen, de lol er snel vanaf is. De grappen zijn namelijk niet alleen ontzettend voorspelbaar, maar ook erg flauw.

Als men tegen het einde ook nog eens de registers opentrekt om alle mogelijke moraliteit in het laatste half uur te proppen, ben je als kijker bijna geneigd om vroegtijdig af te haken. Henson kan moeilijk de hele film dragen, Erykah Badu irriteert en Tracy Morgan is eigenlijk nooit grappig. Het kleine beetje geslaagde humor van het eerste half uur staat niet in verhouding tot het flauwere middenstuk en de belabberde finale. Ondanks het geinige gegeven, waar men veel meer uit had kunnen halen.

**

Met dank aan Paramount voor het recensie-exemplaar.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4364 berichten
  • 3769 stemmen

Ik kende deze film niet, maar al gauw begon een belletje te rinkelen. Een vrouwelijke variant op de film What Women Want. Het is wel een leuke film geworden. De cast deed het nog goed en verder zag de film er prima uit. Het verhaal verveelde niet, al was het einde natuurlijk wel voorspelbaar.

Het origineel was wel leuker, maar deze was ook wel het bekijken waard.


avatar van mark080959

mark080959

  • 36 berichten
  • 34 stemmen

Slechtste film sinds 'profession reporter'. Flauwe en zeker niet originele Mel Gibson kopie. geen tijd aan besteden


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11421 berichten
  • 6719 stemmen

Een onuitstaanbare, uitgesponnen en vooral zielloze bedoening van regisseur Adam Shankman, die waarschijnlijk vooral een snelle payday hoopte te verkrijgen met What Men Want. Hij is dan ook vooral de vertaler van een team bestaand uit 3 scenaristen, waar geen van elk maar een greintje aan geslaagde humor in het geheel kan plaatsen. De scenes worden aan elkaar gelijmd via het personage van Taraji P. Henson, die niet onaardig acteert maar vooral een compleet achterlijk personage speelt. Haar omkeer op het gebied van moralistische vooruitgang komt uit het niets en bovendien wordt het haar extra moeilijk gemaakt vanwege een spervuur aan vervelende bijpersonages. Zeker Tracy Morgan vormt een irritante bijdrage, maar ook de rol van Erykah Badu slaat volkomen nergens op. Het fantasierijke concept leent zich voor wat aardige scenes en Aldis Hodge evenals Josh Brener doen het goed, maar 117 minuten aan dit soort ongein is een klus waar je aan moet willen beginnen.