• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.536 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 648.279 acteurs
  • 199.148 gebruikers
  • 9.381.113 stemmen
Avatar
 
banner banner

First We Take Brooklyn (2018)

Misdaad / Drama | 90 minuten
2,03 35 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: Brooklyn Guns

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Danny A. Abeckaser

Met onder meer: AnnaLynne McCord en Harvey Keitel

IMDb beoordeling: 4,1 (690)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot First We Take Brooklyn

"When you're this deep in the mob, you can never walk away clean."

Mikki Levy had nooit gedacht dat hij ooit nog het daglicht zou zien. Hij diende een levenslange gevangenisstraf uit te zitten in een van de zwaarste gevangenissen in Israël. Maar als hij onverhoopt vervroegd vrij komt, verhuist Mikki naar New York in de hoop op een nieuwe start. Wanneer hij leeft bij zijn oom uit Brooklyn, klopt de harde realiteit van een ex-gevangene aan. Hij wordt meegesleept in een brute strijd met de Russische maffia. Dit dwingt hem om zijn duistere verleden en overlevingsvaardigheden die hij in de gevangenis heeft opgedaan, weer in te zetten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Brabants

Brabants

  • 2891 berichten
  • 2148 stemmen

Prima film om te kijken. Niets mis mee. Verwacht echter geen vakmanschap binnen het genre. Het acteerwerk was wel van een zeer laag niveau. Dit kwam het geheel niet ten goede.


avatar van coumi

coumi

  • 1462 berichten
  • 12324 stemmen

Tweederangs misdaadfilm. De storyline van Scarface wordt bijna schaamteloos gekopieerd, regisseur/acteur Abeckaser heeft er alleen andere locaties bijgehaald. Erg matig, zelfs klungelig acteerwerk, niet in het minst van de hoofdrolspeler zelf, van wie we als acteur en regisseur weinig meer zullen horen is mijn niet al te gewaagde voorspelling. Tussen al het geweld door lopen er vaak wat bekoorlijke dames door het beeld, die dan vaak ook nog op de meest uitdagende manier gefilmd worden, dus is dat je ding dan is dit alsnog je film misschien. Meest intrigerend is de vraag hoe iemand met de status van Harvey Keitel in dit misbaksel terecht is gekomen. Typerend voor het niveau is dat deze ras New Yorker ook nog eens een Russische crimineel moet spelen, hoe verzin je het?