• 15.831 nieuwsartikelen
  • 178.412 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.558 stemmen
Avatar
 
banner banner

A Bluebird in My Heart (2018)

Drama | 85 minuten
3,07 21 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: België / Frankrijk

Geregisseerd door: Jérémie Guez

Met onder meer: Roland Møller, Veerle Baetens en Lubna Azabal

IMDb beoordeling: 6,4 (2.114)

Gesproken taal: Engels, Frans en Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot A Bluebird in My Heart

"A Film By Jérémie Guez"

Een ex-veroordeelde is op zoek naar een rustig leven. Hij wordt echter brutaal uit zijn vreedzaam bestaan getrokken wanneer de dochter van de vrouw die hem beschermt het slachtoffer wordt van een agressie. Hij loopt vervolgens ook nog in de val van een man wiens echtgenote hij geprobeerd heeft te versieren.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Noodless

Noodless

  • 10044 berichten
  • 6180 stemmen

A Bluebird in My Heart is een goed opgebouwd dramatisch verhaal die door het ingetogen acteerwerk van Roland Møller en een paar beklijvende actiemomenten de gemiddelde film weet te overstijgen. Veerle Baetens speelt een degelijke rol als de moeder van Lola Le Lann , maar het is vooral die laatste die weet op te vallen door haar intense vertolking wanneer ze verkracht wordt. 7/10


avatar van YUER

YUER

  • 34 berichten
  • 32 stemmen

belgische film simpel drug drama .


avatar van Moviestar1979

Moviestar1979

  • 1671 berichten
  • 975 stemmen

Met een minimale cast en een minimaal budget, is dit uitgegroeid tot een acceptabele dramafilm met de nodige spanning.

3,0 *