

Life of the Party (2018)
Genre: Komedie
Speelduur: 105 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Ben Falcone
Met onder meer: Melissa McCarthy, Gillian Jacobs en Debby Ryan
IMDb beoordeling:
5,6 (41.367)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Life of the Party
"Give life the old college try."
Deanna is langdurig een toegewijde huisvrouw geweest. Wanneer ze gedumpt wordt door haar man, besluit ze haar vaardigheden bij te spijkeren. Ze schrijft zich in op een middelbare school, maar komt in dezelfde klas als haar dochter, die daar minder blij mee is. Desalniettemin heeft Deanna, die zichzelf Dee Rock noemt, het leven op de campus omarmd.
Externe links
Social Media
Acteurs en actrices
Deanna Miles
Maddie Miles
Helen
Christine Davenport
Marcie Strong
Dan Miles
Mike Cook
Sandy Cook
Debbie
Jennifer
Video's en trailers
Reviews & comments

Bubblez
-
- 2009 berichten
- 2424 stemmen
Ik had verwacht dat dit een standaard Melissa McCarthy-filmpje zou worden. Ze heeft er namelijk een reeks gemaakt die vrijwel allemaal vergelijkbare plots hebben, namelijk die van een vreselijk overdreven typje dat in een bepaalde situatie terechtkomt (Tammy, Identity Thief, The Boss, Spy, etc.). Echter was deze ondanks een vergelijkbaar begin tóch anders. Ik heb echt een flink aantal keer hardop kunnen lachen. Dat was voornamelijk om Maya Rudolph, maar toch. Deze film is ergens aandoenlijk. Velen zullen hem in het eerder genoemde rijtje scharen, maar ik vond hem uitzonderlijk grappig.

Dikkertje Dap
-
- 96 berichten
- 0 stemmen
Vind Melissa altijd leuk en een aanwinst als 'tweede stem' maar vind vooralsnog dat ze geen film kan dragen.

Pazmaster
-
- 2757 berichten
- 5677 stemmen
Een high school vrouwenkomedie, dat klinkt al niet grappig, en na het zien van de trailer weet ik het zeker.... SKIP!!!

cantforgetyou
-
- 1885 berichten
- 1632 stemmen
Ik dacht dat dit niet zo'n leuke film zou zijn. Soms word ik dan toch verrast. Nu ook. Het is allemaal best brave humor. Maar het kijkt lekker weg. De meiden spelen leuk. De setting is geinig. En Melissa heeft toch wel 'iets'. Ze is niet echt knap, niet echt slank, beetje irritante stem, maar toch spat ze van het doek. Een dertien in een dozijn komedie, maar geen vervelende. Lekker verstand op nul film. Die moet je af en toe ook kunnen waarderen als filmliefhebber.

Waku
-
- 5378 berichten
- 6434 stemmen
Genre die valt onder de zogenaamde " chick" komedie. Ach, het was niet eens zo vervelend. Je weet van te voren wat je kan verwachten. Vooral verbale woordgrappen, de ene zoutloos en de ander wel grappig. Cliche matige en voorspelbaar tot het verschijnen van Christina Aquilera toe. Toch kijkt de komdie dankzij een enthousiaste Mcarthty nog aardig weg. 2.5*/3*

Thampon
-
- 209 berichten
- 442 stemmen
Mwaaa zeker niet slecht met het verstand op 0 en kijken maar. Nu inderdaad er wel wat leuke passage's in kwamen. Ik blijf Melissa altijd wel super vinden in zulke dingen ! What more can i say...

scorsese
-
- 12802 berichten
- 10826 stemmen
Matige film over een vrouw die gaat scheiden en besluit haar afgebroken studie weer op te pakken. Het toch al simpele en weinig originele gegeven wordt niet gered door de gemakkelijke humor. Melissa McCarthy maakt er met haar charme nog wel het beste van en hierdoor hier en daar wel vermakelijk.

missl
-
- 3866 berichten
- 5656 stemmen
Redelijk, bij vlagen grappig maar dat komt voornamelijk door iedereen om haar heen. Ik vind Melissa, zoals altijd ook weer in deze film, een schreeuwlelijk.

Onderhond
-
- 87483 berichten
- 12595 stemmen
Best vreselijk.
Hier en daar zijn er een paar grappige momenten, maar die staan vooral op zichzelf. Het komt ook vooral van enkele bijrollen, maar dat is niet zo héél verwonderlijk, daar hebben wel meer Amerikaanse comedies last van. Allicht dat men de hoofdrollen graag wat braver en saaier houdt, om zo min mogelijk mensen af te stoten.
Verder is het een film die als een malle hamert om #girlpower. McCarthy die loopt te zemelen over equal pay, dat vrouwen elkaar moeten steunen ipv het leven zuur maken, de bijna naadloze integratie van een vrouw van tegen de 50 in een universiteit die ontsnapt lijkt uit de fantasie van een vijfjarige ... het is echt niet om aan te zien.
En dan uiteindelijk zit je nog naar een brak minioptreden van Christina Aguilera te kijken, die even een stukje van Fighter komt zingen. Want dat is echt wat deze film nodig had om het nog verder in je strot te duwen. Mnee, hier is vast een publiek voor, maar daar behoor ik niet toe. Geforceerde, onechte Amerikaanse meuk die vooral niet grappig is.
1.0*

macrobody
-
- 2232 berichten
- 1850 stemmen
Best grappig.
Maar je moet je wel af kunnen schermen van alle Amerikaanse propaganda die subtiel in je onderbewuste wordt geplant. Zoals mijn onderbuurpersoon al zei, hier de letterlijke tekst:
Equal work for equal pay.
Cleaner oceans. Our coral reefs are dying, guys. (zijn overigens al lang niet meer te redden)
Full maternity leave for non-gender-specific working parents.
En dan hebben we het nog niet eens over de zaken die niet worden benoemd zoals:
Supervet zijn maakt niets uit, niemand die zich daar druk om maakt, alsof het er niet is.
Diep in de schulden gaan om een studie te volgen waar je weinig mee kan is ook geen enkel probleem.
Vreemd gaan is blijkbaar ook geen issue meer.
En zo zijn er nog wel meer thema's te vinden.
Dus ja, als je even je hersens inpakt in een anti-propaganda hoesje en alle intelligentie uitschakelt dan is deze film best leuk, ondanks dat moddervette wijf met uiterst irritante stemmetje McCarthy

bjerik76
-
- 2332 berichten
- 1778 stemmen
Ik begin Melissa McCarthy toch steeds meer te waarderen, wat een leuke goeie en grappige actrice eigenlijk.
Leuk filmpje wederom.

rep_robert
-
- 27463 berichten
- 4004 stemmen
In het begin moet je echt weer wennen aan dat typische hysterische gedoe van Mccarthy, maar eenmaal wat langer in de film wordt het wat minder en is de film prima kijkbaar. Wel mist de film een soort spanningsboog. Het zit allemaal maar mee en alles gaat crescendo. Er had wel meer pit in de film gemogen. Dan blijft er een niemandalletje over die een week later al weer vergeten is.
2,5*

Elchapo
-
- 1008 berichten
- 1925 stemmen
Leuke film voor de corona ontvluchtende zondagmiddag,niks nieuws onder de zon en toch vermakelijk.wel jammer dat Christina aquilera nog effe kwam opdagen met d'r kattengejank3.5 stars.

soom
-
- 24899 berichten
- 2732 stemmen
Heerlijke film. Lekkere sfeer weer.
Debby Ryan is leuk. Melissa McCarthy wel okee.
Vooral Leonor en filmdochter Maddie maken er een heus feestje van.
En Christina is altijd goed..

armantico
-
- 24 berichten
- 0 stemmen
Leuke feel good film Melissa steelt de show zoals altijd. Ben een grote fan van deze dame de film keek lekker weg niks op aan te merken. Alleen duurde de film best wel lang.

Shadowed
-
- 10426 berichten
- 6248 stemmen
Matig.
Ben geen voorstander van dit soort komedies, maar aan de andere kant heeft vast iedere filmliefhebber een "ach what the hell" moment als het gaat om Amerikaanse komedies. Dat moment had ik een beetje met Life of the Party, maar het was achteraf een verkeerd gokje.
McCarthy zal ook niet snel mijn favoriete komiek worden, maar ik moet haar wel meegeven dat ze goed kan acteren. Zeker in de eerste 15 minuten laat ze best solide acteerwerk zien, maar eenmaal de komedie meer een doorslag gaat krijgen begint het hier en daar vervelend te worden.
De tieners (kan ik dat alleen nog zeggen) doen het allen leuk. Maar het valt direct op dat enkele zogenaamde tieners al een werkelijke leeftijd hadden van 35 jaar. Dat vind ik persoonlijk gewoon niet in het plaatje passen, en het is daarnaast ook net iets te opvallend.
De grappen zijn relatief droog en vooral lomp. Hier en daar creëert die droge vorm nog wel een korte luide lach, maar in het algemeen draaft het veel te veel door. McCarthy lijkt zichzelf soms niet in de hand te kunnen houden waardoor het vervelend begint te worden. Grappen worden soms wel 5 keer herhaald en na een tijdje is het gewoon niet leuk meer.
De regie mist ook een bepaalde frisheid of snelheid. Het is allemaal een beetje klassiek, er is ook niet al te veel moeite gedaan op visueel gebied. Ik zit me ook serieus af te vragen hoe hier een budget van 30 miljoen naartoe is gegaan. Vanwege een aantal sterren die voorbij komen lopen?
Het is allemaal ook erg voorspelbaar, wat te vergeven valt als er wat moeite gedaan was in de film zelf. Falcone lijkt een beetje de buikspreekpop van McCarthy te zijn, en haar humor gaat heel vaak gewoon te lang door. Hierdoor is de film als geheel regelmatig ongemakkelijk en soms vooral irritant.

JessicaD
-
- 472 berichten
- 541 stemmen
Verrassend leuke film! Net gezien op Netflix omdat deze op de kalender staat om verwijderd te worden na vandaag. Stiekem zit er een goede boodschap in, en je kunt er ook nog bij lachen.

mrklm
-
- 10695 berichten
- 9547 stemmen
23 jaar geleden gaf Deanna [Melissa McCarthy] haar duei archeologie op voor haar huwelijk met Dan [Matt Walsh]. Maar op de dag dat haat dochter Maddie [Molly Gordon] verhuist naar een college campus kondigt Dan aan dat hij Deanna verlaat voor Marcie [Julia Bowen]. Na uitgehuild te hebben bij haar ouders [Jacki Weaver, Stephen Root] besluit ze haar studie archeologie alsnog af te ronden. Dat betekent dat ze op hetzelfde campus komt te wonen als haar dochter. Een standaardplot, maar het scenario (geschreven door McCarthy met regisseur Falcone, die een cameo heeft als Über-chauffeur) vermijdt de meeste clichés, vooral met betrekking tot Deanna’s relatie met haar dochter en diens campusvriendinnen. Desondanks is het plot weinig meer dan een kapstok voor wat in feite een McCarthy One-Woman Show is.

Brabants
-
- 2865 berichten
- 2133 stemmen
Life of the Party is een super leuke komedie met Melissa McCarthy die altijd garant staat voor veel humor. Het is allemaal niet hoogstaand maar wel zeer vermakelijk.
Het laatste nieuws

Oscarwinnende 'Out of Africa' met Meryl Streep en Robert Redford vanavond te zien op televisie

Spionagethriller 'The Amateur' met Rami Malek en Laurence Fishburne vanaf vandaag te streamen

Netflix-kijkers kunnen vanaf vandaag eindelijk aan de slag met 'Untamed'

'House of the Dragon' seizoen 2 grijpt naast belangrijkste Emmy-nominaties mis
Bekijk ook

Hundreds of Beavers
Komedie / Fantasy, 2022
17 reacties

Beast
Drama / Misdaad, 2017
71 reacties

A Dog's Purpose
Komedie / Drama, 2017
71 reacties

A Dog's Journey
Komedie / Drama, 2019
30 reacties

Tully
Drama / Komedie, 2018
76 reacties

Instant Family
Komedie / Drama, 2018
66 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2025 MovieMeter B.V.