• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.069 stemmen
Avatar
 
banner banner

Pela Janela (2017)

Drama | 87 minuten
3,00 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 87 minuten

Alternatieve titel: A Window to Rosália

Oorsprong: Brazilië / Argentinië

Geregisseerd door: Caroline Leone

Met onder meer: Cacá Amaral, Magali Biff en Mayara Constantino

IMDb beoordeling: 6,4 (173)

Gesproken taal: Spaans en Portugees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Pela Janela

Zwijgend slijt Rosália (63) haar dagen als productiemanager in een elektronicafabriek. Wanneer deze fuseert worden haar diensten niet langer op prijs gesteld en haar wereld valt uiteen. Ze stort haar hart uit bij haar broer José. Voor hem komt dit drama erg ongelegen: hij stond op het punt een luxe auto van São Paulo naar Buenos Aires te rijden voor de dochter van zijn baas. Hij ziet maar één oplossing, Rosália gaat mee op de 2200 kilometer lange reis. Tegenstribbelend en nukkig is ze niet het leukste gezelschap, maar genietend van schitterende Braziliaanse en Argentijnse landschappen en dankzij de toegewijde José kan Rosália langzaam weer ontspannen en lachen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7268 stemmen

Een dodelijk saai eerste half uur, een flink Libelle-gehalte, eigenlijk worden de punten hier met name binnen gehaald door de Iguaçu watervallen. Bij vlagen is er nog wel sprake van enige warmte die voor een paar mooie scenes zorgt, maar verder is het degelijk, aardig, gezellig, Kees Brusse zou ieder moment nog langs kunnen komen. Maar goed die watervallen zijn het entreekaartje al wel waard.