• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.003 acteurs
  • 198.997 gebruikers
  • 9.371.528 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hirune-Hime: Shiranai Watashi no Monogatari (2017)

Animatie / Drama | 110 minuten
3,06 8 stemmen

Genre: Animatie / Drama

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titels: Hirune Hime / Ancien and the Magic Tablet / Napping Princess: The Story of the Unknown Me / ひるね姫 〜知らないワタシの物語〜

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Kenji Kamiyama

Met onder meer: Rie Kugimiya, Yosuke Eguchi en Wataru Takagi

IMDb beoordeling: 6,3 (1.693)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hirune-Hime: Shiranai Watashi no Monogatari

"There's a reason why I can see in dreams"

Deze film speelt zich af in de Kojima regio van Okayama Prefectuur in het jaar 2020, twee dagen na de Tokyo Olympics, ook bekend als Tokyo 2020. Kokone's vader is altijd druk bezig met auto's modificeren. Kokone Morikawa ontdekt een familiegeheim, nadat ze probeert uit te zoeken wat haar steeds terugkerende droom betekent.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Kokone Morikawa / Aennchen (Ancien) (stemrol)

Momotaro Morikawa / Piichi (Peach) (stemrol)

Morio Sawatari (stemrol)

Joi (Joy) (stemrol)

Kijita / Takiji (stemrol)

Sawatari (Morio's Father) / Ukkî (stemrol)

Isshin Shijima / Hâtorando-ô (King) (stemrol)

Ichiro Watanabe / Bewan (stemrol)

Ikumi Morokawa (stemrol)

Ichiro Watanabe / Bewan (English version, stemrol, as Lex Woutas)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12839 stemmen

Rare film.

Kamiyama was allicht niet de juiste man voor een film als dit, anderzijds maakt het de film misschien ook wel weer iets kijkbaarder. Zonder hem was het waarschijnlijk iets té zoet en té licht geworden, maar dan had het ten minste wel een duidelijkere doelgroep gehad.

Nu is het vooral een rare mix van elementen die op eerder jongere kijkers gericht lijken, met een verhaal dat best complex is. Droom, fantasie en realiteit worden verweven en vormen een best gelaagd verhaal, maar de uitwerking ervan is erg luchtig en vrolijk.

Animatie is oké maar niet uitzonderlijk, voice acting is goed, de film is best interessant om volgens, maar indrukwekkend vond ik het nergens. Vreemde carrierekeuze van Kamiyama, denk niet dat hij met een film als deze veel nieuwe fans zal aanspreken, maar het is verder wel aardige filler en hoewel het qua serieux wel een beetje misstaan binnen z'n oeuvre, is het verder geen film waar hij zich voor hoeft te schamen.

3.0*