• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.551 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.362 stemmen
Avatar
 
banner banner

It Lives Again (1978)

Horror | 91 minuten
2,29 48 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 91 minuten

Alternatieve titel: It's Alive II

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Larry Cohen

Met onder meer: Frederic Forrest, John P. Ryan en Kathleen Lloyd

IMDb beoordeling: 5,2 (2.989)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 26 oktober 1978

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot It Lives Again

"The monster child returns - but now there are three!"

Verspreid over heel Amerika worden gemuteerde baby's geboren. De regering beschouwt dit als een groot gevaar en richt daarom een speciale eenheid op die deze mutanten bij de geboorte moet vernietigen. Een ondergrondse organisatie wil deze zinloze moorden stoppen en brengt zoveel mogelijk gemuteerde baby's onder in een verlaten privé-school.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8933 stemmen

De It's Alive baby was alleen maar het begin dit keer zijn er drie van hen staat erop de poster en inderdaad! Drie baby's en meerdere keren in beeld. Bij een deel twee gaat het meestal in de overtreffende trap. Zekers maar helaas niet de gore, die bleef weg en laat die nu net deze film kunnen redden. Waar de vorige al op het randje van braaf en saai aan zat gaat deze er overheen. (deel 2 ?) Ook in grote getallen opkomende politieagenten stoorde mij dit keer enorm. Het verhaal uit deze sequel begint goed met de vader uit dat deel die komt waarschuwen dat er iets mis is met de baby. Maar algauw wordt het langdradig en zit je eigenlijk te hopen op wat actie. Die komt er pas naar een uur, dan zijn de lelijke monsters opeens zichtbaar. Die monstertjes waren een creatie van Rick Baker, (Star Wars, Men In Black, The Nutty Professor, Batman Forever) en zagen er goed uit. Helaas kijkt en voelt het meer als een herhalingsoefening dan een goede opvolger.