• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.213 series
  • 33.984 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.024 gebruikers
  • 9.372.961 stemmen
Avatar
 
banner banner

Rumors of Wars (2014)

Thriller / Sciencefiction | 90 minuten
2,12 16 stemmen

Genre: Thriller / Sciencefiction

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Paul Tomborello

Met onder meer: Ben Davies, Jennifer Cooper en Eric Roberts

IMDb beoordeling: 4,3 (606)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Rumors of Wars

"In the end we all worship something."

Een studente journalistiek doet onderzoek naar profetische teksten waarin het einde der tijden wordt voorspeld. Groot is haar schok wanneer ze ontdekt dat het einde nabij is. Nauwgezet houdt ze een dagboek bij waarin ze alle voortekenen van de naderende Apocalyps noteert. Jaren later wordt haar dagboek gevonden in de puinhopen van een wereld na de grote ramp. Een wereld vol verval, chaos en geweld.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Taran Tiraki

Taran Tiraki

  • 39 berichten
  • 1027 stemmen

Geen stemmen? Redelijke film over the new world order en RFID implantaten. Toxic skies is ook een aanrader voor mensen die zich bezig houden met de illuminati


avatar van Petina

Petina

  • 667 berichten
  • 2808 stemmen

Dus er komt een vervolg?

Aardige film die ik zo tussen neus en lippen heb gezien.

Phuuuu, tis alweer 03.15 uur en ik zou eerder naar bed gaan.

Affijn, leuke film maar alleen dat gristelijke gedoe vond ik jammer.


avatar van Bantavoer

Bantavoer

  • 292 berichten
  • 0 stemmen

Petina schreef:

Dus er komt een vervolg?

Affijn, leuke film maar alleen dat gristelijke gedoe vond ik jammer.

Afijn en christelijk. Vond zelf een matige film en ach, een christelijke boodschap

erin vind ik niet zo erg. Gaat mij om de film. Als je daar aan stoort, dan kun je beter niet kijken.


avatar van rensenbrinck

rensenbrinck

  • 71 berichten
  • 0 stemmen

Zeer zwakke, "godsdienstige" actiefilm;de zoveelste de laatste jaren!

Ik heb respect voor ieders geloof of atheisme,maar is het nodig om in bepaalde filmen

"god/ christen/de bijbel/enz... erbij te sleuren?

Wat gebeurt er in die film? Zogoed als niets en de "actie" deed mij denken aan "vroeger",

toen ieder slachtoffer dood neerviel zonder teveel te bewegen en vooral geen bloed.

Kortom:als "gelovige" kun je beter naar de mis gaan of een beetje in de bijbel lezen,

als ongelovige of atheist: verloren tijd(en een vervolg??,)komaan zeg!!!

P.S. respect voor ieders opinie.


avatar van Collins

Collins

  • 7294 berichten
  • 4311 stemmen

"Intriguing stuff" in een matige film.

Een film met een boodschap. New world Order, false flags en RIFD-chips. Het passeert allemaal de revue. Intrigerende en controversiële thematiek. Dat zonder meer.

Wel jammer dat deze thematiek hier erg simpel en bijna zonder nuance wordt behandeld. De potentie voor verdieping en meer filmische kleur (in dialoog, spel en karakters) wordt niet gebruikt. Zonde, hoor!

De personages zijn behoorlijk karikaturaal en worden zwart/wit geportretteerd. Goed is erg goed en slecht is erg slecht. Ja, weinig nuance.

De aanwezigheid van het christelijke element valt in beginsel mee. Tegen het einde sijpelt de boodschap wat luidruchtiger door. Mij stoorde het niet erg.

Deel 2? Mwah!


avatar van Pazmaster

Pazmaster

  • 2776 berichten
  • 5875 stemmen

Zeer matige film. Het gegeven zelf is best interessant maar verder is het niet veel soeps. Het verhaal is slap en voorspelbaar, het acteerwerk is matig tot slecht en de special fx (of liever gezegd; het gebrek aan special fx) zijn waardeloos. Mensen die worden neergeschoten bloeden niet en kogelgaten zijn er ook niet. Misschien was er geen geld voor special fx, maar dan vind ik dat je ook geen film moet maken. Of los het op een andere manier op, met ketchup desnoods. Maar dit zag er wel heel belachelijk uit. Wat het christelijke gedeelte betreft vond ik het niet echt storend, behalve in het laatste stuk waar het EO gehalte wat opgekrikt wordt. Het einde is ook niet best... een cliffhanger met een "to be continued" mededeling. Nou ik sla ff over! Wat een bagger. Zonde van de tijd.