• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.542 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.801 stemmen
Avatar
 
banner banner

Strings (2015)

Drama / Muziek | 112 minuten
2,80 46 stemmen

Genre: Drama / Muziek

Speelduur: 112 minuten

Alternatieve titel: Bravetown

Oorsprong: Canada / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Daniel Duran

Met onder meer: Lucas Till, Josh Duhamel en Maria Bello

IMDb beoordeling: 6,1 (4.592)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Videoland Bekijk via Videoland
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Strings

Josh Harvest (Lucas Till) is een tiener uit New York die gedwongen is om de rest van zijn middelbare schooltijd door te brengen in Noord-Dakota in een stad waar veel families militaire banden hebben en geliefden hebben verloren in oorlogen. Als een vis op het droge worstelt hij met zijn niet zo geliefde vader. Hij begint zijn weg te vinden wanneer hij bevriend raakt met de leider van het dansgezelschap.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van SimonV

SimonV

  • 224 berichten
  • 250 stemmen

Mooie film die (erg) veel aansnijdt. In het begin dacht ik even in een variant op Footloose te zijn beland, maar gaande weg wordt de film beter. Het verhaal is interessanter dan je eerst verwacht en verschuift in de film van de ouder-kind-problematiek naarhet verwerken van verlies. Dat is op zich niet verkeerd, maar het niets wordt eigenlijk uitgewerkt - en dat is jammer. Script kent duidelijk hiaten en het einde is inderdaad lachwekkend.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11408 berichten
  • 6711 stemmen

Hm.

Bravetown is een film die nooit echt indrukwekkend weet te worden, maar wel erg vermakelijk is in zijn geheel. Maar daarmee heeft de film een voorsprong op de andere films die ik doorgaans kijk, want high-school dramas gaan er bij mij altijd wel erg vlot in.

Het opent in ieder geval opvallend goed. Vooral de scenes in de disco waren opvallend kleurrijk en degelijk gebracht. Alleen valt het gelijk op dat de muziek nooit de overhand neemt in de film en vrijwel altijd op de achtergrond geplaatst wordt. Met het genre muziek voel je dan al twijfels opkomen.

Ook weer met een paar typische Amerikaanse acteurs erbij. In dit geval Duhamel. Aardig doet hij het echter wel, maar ik zie hem binnenkort in een Bruce Willis of Nicolas Cage veranderen. Ook Till doet weer mee, dit soort rollen zijn voor hem wel relatief veilig denk ik zo.

Verhaaltje is wel ok om te volgen. Braaf uitgewerkt drama die verschillende confronterende thema's tevoorschijn haalt. Enkele worden best degelijk uitgewerkt, enkele ook weer wat minder. Vooral het sentimentele einde bij de boom voelt nogal afgeraffeld aan. Ook het feit dat Till Duhamel de les begint te lezen richting het einde voelt wat vreemd aan, omdat het niet aanvoelt alsof Duhamel Till veel heeft geholpen.

Ook het dansaspect van de film is wat tam in beeld gebracht. DJ in mislukte groep, plots spuiten er hele vormen van creativiteit uit. Iets meer uitwerking op dat gebied. Het in beeld brengen van het dansen is ook wat terughoudend. Maar boeiend is het allemaal wel gelukkig.

Dat komt mede door het solide acteerwerk en het redelijke tempo dat erin blijft. Vond het wederom een lekker boeiende film. Braaf en binnen de lijntjes, maar bij vlagen wel met goede ideetjes. Vooral de disco-scenes in het begin waren echt heel gaaf. Ook fijn dat Till uiteindelijk niet mee ging dansen, dat voelde ik namelijk wel aankomen.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Romantisch drama over een jongeman die worstelt met zijn demonen. Maar de redding is nabij… De cheerleadingscènes hebben op zich weinig met het verhaal van doen.