• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.087 gebruikers
  • 9.376.732 stemmen
Avatar
 
banner banner

Itsi Bitsi (2014)

Drama | 107 minuten
3,00 8 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 107 minuten

Alternatieve titel: Steppeulven

Oorsprong: Denemarken

Geregisseerd door: Ole Christian Madsen

Met onder meer: Ola Rapace, Thure Lindhardt en Marie Tourell Søderberg

IMDb beoordeling: 6,5 (1.083)

Gesproken taal: Deens

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Itsi Bitsi

1962. Een jonge generatie komt in opstand tegen het establishment. Vredesactivist Eik Skaløe komt Iben tegen, wordt smoorverliefd, maar Iben weigert zich te binden aan slechts één man. Wanhopig probeert Eik haar voor zich te winnen door zich te transformeren van dichter tot schrijver, tot nomade, tot junkie en uiteindelijk tot zanger van de -zoals later blijkt- legendarische band Steppeulvene.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mr Thee

Mr Thee

  • 1589 berichten
  • 1202 stemmen

Een hippiemovie die nogal veel bevat van wat je de laatste jaren verwacht van een hippiemovie. Verwend zijn we wel...

Uitschieters zijn er nauwelijks. Toch...de animaties bevielen me zeker wel, netals de prachtige beelden, helaas afgewisseld met wat gemaakte decors.

De acteerprestaties waren niet allen subliem; Eik en Itsi Bitsi worden leuk neergezet. Ik heb soms moeten lachen, maar vooral in het begin was het te makkelijke, flauwe humor. Het dramaelement komt pas later echt beter naar voren. Het biografische karakter boeide me wel. Het is al met al een stukje Deens muziekerfgoed, waar ik graag kennis van neem. Meer info over Eik staat bv. leesbaar op wikipedia.