• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.066 acteurs
  • 199.011 gebruikers
  • 9.372.253 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mange Tes Morts - Tu Ne Diras Point (2014)

Drama | 94 minuten
2,78 9 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titel: Eat Your Bones

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Jean-Charles Hue

Met onder meer: Frédéric Dorkel en Jason François

IMDb beoordeling: 6,3 (540)

Gesproken taal: Frans en Spaans

Releasedatum: 2 april 2015

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mange Tes Morts - Tu Ne Diras Point

Jason Dorkel, 18 jaar, behoort tot een rondtrekkende gemeenschap. Hij staat op het punt zijn doop te vieren wanneer zijn halfbroer Fred thuiskomt na vijftien jaar gevangenis. Vergezeld van hun jongste broer Michael, een impulsieve en gewelddadige jongen, en hun neef, een militante christen, vertrekken ze voor een zoektocht naar koper.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Vanaf 2 april 2015 in de bioscoop (Contact Film)


avatar van Malick

Malick

  • 9142 berichten
  • 640 stemmen

Het debuut van Jean-Charles Hue draaide jaren geleden op het IFFR maar lijkt niemand opgemerkt te hebben. Dit is zijn tweede film waarin we wederom jongeren uit de Yeniche-gemeenschap volgen. Dat zijn een soort van rondtrekkende 'witte' zigeuners. De film heeft wat weg van de The Fast and the Furious-reeks maar dan een stuk ruiger. Het is ook heel rauw / explosief in beeld gebracht met veel geschreeuw heen en weer en close-ups van harde koppen, handen en lichamen. En natuurlijk het geluid van auto's. Vond het eerste half uur erg sfeervol met veel tegenlicht en een erg mooie droomsequentie. Helaas weet de regisseur dat niet vol te houden want langzaamaan neemt het narratief de overhand en wordt het een beetje een lachwekkende bedoeling. Met als dieptepunt de confrontatie met de politie.