De nieuwe komische serie Voetbalouders is binnenkort te zien op Netflix. De serie is geschreven en geregisseerd door Ilse Warringa, die ook zelf de hoofdrol speelt. Daarnaast zullen onder anderen Eva van Gessel, Mariana Aparicio Torres en Edwin Jonker te zien zijn. Netflix deelt dat de serie een blik werpt op de chaotische wereld van overenthousiaste voetbalouders.
In Voetbalouders volgen we Lillian en haar zoon Levi, die net nieuw is in zijn voetbalteam. Lillian probeert al gauw te ontsnappen aan de eigenzinnige groep ouders, vooral aan de overenthousiaste teamleidster Marenka, de laatste persoon die ze op een zaterdagochtend tegen wil komen. Ondanks haar pogingen om haar eigen ding te doen raakt haar zoon bevriend met Vito, toevallig de zoon van Marenka. De serie probeert in te spelen op de herkenbare en vaak komische kanten van het ouderschap en het leven van kinderen die sporten. Ook proberen ze te laten zien dat het leven van ouders op en rondom het sportveld niet altijd gaat zoals ze hopen.
Voetbalouders is het werk van Ilse Warringa, die ook zelf in de serie te zien zal zijn. Haar zou je ook kunnen kennen als Juf Ank in de serie De Luizenmoeder. Daarnaast is te zien in films als Onze Jongens, Het Irritante Eiland en Hiernamaals. Volgens RTL Boulevard maakte Warringa deze serie vanuit haar eigen ervaringen langs de lijn. Enkele jaren geleden legden haar kinderen haar een juich- en schreeuwverbod op, omdat ze zich ergerden aan de te luide aanmoedigingen van hun moeder. "Toen dat gebeurde, dacht ik: wat zou het geweldig zijn om een komedieserie te maken over de schaamteloze manier waarop ouders zich misdragen rondom het amateurvoetbalteam van hun kinderen," aldus Warringa. Naast Warringa zijn onder anderen Eva van Gessel, Mariana Aparicio Torres en Edwin Jonker te zien. Die laatste twee zou je onder andere kunnen kennen van films als Vaders & Zonen en De Mooiste Dag.
Voetbalouders is vanaf 16 mei beschikbaar op Netflix.
Reacties (0)