• 15.987 nieuwsartikelen
  • 179.045 films
  • 12.274 series
  • 34.085 seizoenen
  • 649.230 acteurs
  • 199.277 gebruikers
  • 9.390.404 stemmen
Avatar
 
Ziggo, Netflix
Foto: © Netflix

Netflix slaat handen ineen met andere aanbieder voor voordeliger abonnement

Ziggo, Netflix
Foto: © Netflix

De Nederlandse internet- en televisieprovider VodafoneZiggo biedt samen met Netflix een soort hybride-abonnement aan. Dat valt te lezen op de website van de provider. Voor een gereduceerde prijs kunnen abonnees van Ziggo in één keer de beschikking krijgen over sportwedstrijden en een Netflix-abonnement. 

De Nederlandse provider Ziggo heeft de handen ineen geslagen met streamingdienst Netflix. Dat valt te lezen op de website van de provider. De twee diensten bieden vanaf nu een soort hybride-abonnement aan, waarbij klanten tegen één gereduceerd tarief kunnen kijken naar Ziggo Sport Totaal en de beschikking krijgen over een standaard- of premiumabonnement op Netflix. "We willen onze klanten altijd het beste bieden in sport en entertainment. Met deze bundel brengen we een totaalervaring die sport-, film- én serieliefhebbers zal aanspreken,” zo laat Robin Kroes, directeur consumentenmarkt bij VodafoneZiggo, weten in een persbericht. 

Lees ook: Deze splinternieuwe WOI-film is een regelrechte streaminghit: 'Gaat een keer niet over helden'

Sport Totaal en Netflix

Ziggo Sport Totaal is een sportabonnement dat gebruikers toegang biedt tot een breed scala aan live sportevenementen en wedstrijden. Met dit abonnement kunnen abonnees kijken naar voetbalwedstrijden uit de UEFA Champions League, Europa League en Conference League, evenals competities zoals LaLiga en de Serie A. Ook live-uitzendingen van MotoGP, NASCAR en Indycar behoren tot dit abonnement, evenals tennistoernooien zoals Wimbledon, ATP 1000 en 500-toernooien. Golf is vertegenwoordigd op het gebied van live-uitzendingen van toernooien uit de European Tour en de PGA Tour.

Wat er op Netflix te vinden is, dat spreekt voor zich. De dienst kwam dit jaar onder meer met de geprezen serie Ripley met Andrew Scott, en ook The Gentlemen van de gerenommeerde regisseur Guy Ritchie deed het erg goed. Nieuwe klanten van deze entertainmentbundel profiteren de eerste drie maanden van een tarief van 14,95 euro per maand. Daarna bedraagt de maandelijkse prijs 19,95 euro. Dit levert een besparing van negen euro op ten opzichte van de afzonderlijke abonnementen bij Ziggo. 

Reacties (1)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Forrest001

Forrest001

  • 156 berichten
  • 456 stemmen

Ziggo heeft geen Formule 1, dat hoort bij Viaplay. Ze hadden het wel en hebben er onlangs ook tevergeefs op geboden.