De duistere thriller Dead at Sea van regisseur Phil Volken, is vanaf vandaag voordelig te zien op Pathé Thuis. De film, die ook bekend is onder de alternatieve titel Flycatcher, is vandaag in première gegaan in een select aantal Amerikaanse bioscopen, maar je kunt hem in ons land nu al huren vanaf de bank.
Het verhaal van Dead at Sea draait om een jonge vrouw genaamd Kaya en haar twee vrienden die na een dodelijk jetski-ongeluk op de open zee moeten vechten om te overleven. Ze krijgen weer een beetje hoop als ze door een vissersboot uit het water worden getrokken. Ze hebben echter geen idee van het angstaanjagend lot dat hen op die boot te wachten staat, want de kapitein blijkt een wreed plan te hebben dat de vrienden in een nachtmerrie stort. Kaya zit gevangen op het schip en moet vechten om het wrede spel te overleven en een manier te vinden om te ontsnappen.
Lees ook: Deze 'pijnlijk realistische' onbekende WOII-film op Netflix wordt een must-see genoemd: 'De waanzin hakt er flink in'
Dead at Sea
Dead at Sea is een horrorthriller van geschreven en geregisseerd door de Amerikaanse producent, scenarist en filmmaker Phil Volken, die ook verantwoordelijk was voor films als Extortion en Garbage. De film stond lange tijd bekend onder de titel Flycatcher, voordat deze aangepast werd in aanloop naar de release. De hoofdrollen worden gespeeld door Isabel Gravitt, Genneya Walton en Alexander Wraith en de rest van de cast bestaat uit onder meer Dean Cameron, Garrett Wareing, Al Burke, Brian Silverman, en Koa Tom. In de trailer hieronder kun je alvast zien wat je van de film kunt verwachten.
Wie Dead at Sea een kans wil geven: de film is nu vanaf de voordelige prijs van 4,99 euro te huren op Pathé Thuis, en wie de film vandaag huurt, krijgt zelfs 1 euro korting op de HD-versie.
Reacties (0)