De documentaire 3212 Un-Redacted van de voor kinderporno veroordeelde producent James Gordon Meek is door streamingdienst Hulu uit het aanbod gehaald. Dat melden diverse Amerikaanse bronnen. De producent werd eerder deze week veroordeeld tot zes jaar cel voor het bezitten en verspreiden van illegaal beeldmateriaal.
De documentaire 3212 Un-Redacted van de Amerikaanse producent James Gordon Meek is per direct niet meer te bekijken op Hulu. Dat melden divers Amerikaanse websites, waaronder Variety. De producent, die onder meer voor ABC News werkzaam was, werd eerder deze maand veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor het bezitten en verspreiden van kinderpornografisch materiaal. De documentaire, waarin Meek onder regie van Brian Epstein de 'waarheid' achter de dood van vier Special Forces soldaten in Afrika blootlegt, is met het verwijderen uit het Hulu-aanbod momenteel nergens meer online te bekijken.
James Gordon Meek
Meek werd in 2023 veroordeeld voor het bezitten en verspreiden van kinderporno. De FBI vond, op aandringen van clouddienst Dropbox, op zijn computer en telefoon seksueel expliciete afbeeldingen van pre-puberale meisjes. Meek bekende dat hij de beelden had gedownload van het dark web en dat hij ze had gedeeld met andere mensen in een chatgroep. Hij zou zich bovendien online hebben voorgedaan als minderjarige om op die manier nog meer materiaal van minderjarige meisjes in zijn bezit te krijgen.
Als journalist van ABC News en New York Daily News hield Meek zich onder meer bezig met de ontwikkelingen rondom terrorisme en nationale veiligheid. In die hoedanigheid maakte hij dan ook de documentaire 3212 Un-Redacted. Dat deed hij onder meer samen met Arnold Wright, de vader van één van de Amerikaanse soldaten, wiens dood in de doofpot belandde.
Reacties (0)